Toplam 166 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Toplam 166 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 6 ... 12


Sağlık için tüketilmesi önerilen kuruyemiş çeşitlerinin oldukça fazla faydası bulunmaktadır. Kalp dostu kuruyemiş çeşitleri tazeliği ile en lezzetli ürünler arasına girmektedir. Sitemiz içerisinde yer alan kuruyemiş çeşitleri vitamin ve mineral açısından zengin besinlerden oluşmaktadır. Vücuda tamamen sağlıklı gıda alımı almak isteyen kişiler için organik üretim olan kuruyemişlerin tüketilmesi önerilmektedir. Kuruyemiş çeşitleri takviye edici besinler arasına girmektedir. Günde 1 avuç tüketilen kuruyemiş kişilerin ihtiyaç duyduğu enerjiyi de karşılamaktadır.

Kalbe iyi gelen ve kalp dostu olarak bilinen fındık besin değeri de yüksek ürünlerden biridir. Kuruyemiş çeşitleri arasında yer alan fındık kalbin sağlıklı bir şekilde işlevini yerine getirmesini sağlamaktadır. Aynı zamanda kalp ve damar tıkanıklığını önleyici etkisi de bulunmaktadır. Kuruyemiş çeşitleri arasında hem cilde hem de kalbe iyi gelen besinlerden biridir. Lifli bir kuruyemiş olması ile kilo vermek isteyen kişiler için metabolizmayı hızlandırıcı etkisi de bulunmaktadır. Diyabet ve şeker gibi rahatsızlıkları önleyici yapısı bulunmaktadır.

Tansiyon Rahatsızlıklarına İyi Gelen ve Dengeleyici Badem

Tansiyon hastalığını önleme ve tedavi etme alanında badem tüketimi önerilmektedir. İltihap söktürücü etkisi de bulunan badem pek çok rahatsızlığa iyi gelen besinlerden biridir. Safra kesesi sağlığını koruyan ve böbrek taşı oluşumunu engelleyen besinler arasında yer almaktadır. Badem genel olarak vücutta oluşabilecek tüm zararları önlemeye yönelik tüketilmektedir. Hücre yenileyici etkisinin olması ile enfeksiyon oluşumu da engellenmektedir. Migren ağrılarını ortadan kaldırmak için en etkili besinlerden biri olarak tüketilmektedir.
 
Enerji Veren ve Beyni Açan Ceviz

Enerji veren ve gün boyu beynin açık bir şekilde çalışmasını sağlayan kuruyemiş çeşitlerinden biri cevizdir. Ceviz sağlığı olumlu yönde etkileyen besinlerden biridir. Kanser hastalığını önlemeye yardımcı olan ceviz pek çok hastalığın da tedavisi için tüketilmektedir. Ceviz tüketimi gün içerisinde özellikle sabahları bir avuç şeklinde yapılmalıdır. Saban tüketilen ceviz gün boyu kişinin enerjik ve çalışkan olmasını sağlamaktadır. Antioksidan yapısı güçlü olan cevizler, kas ve sinir rahatsızlıklarına da iyi gelmektedir. Kişilerde gün boyu yaşanan yorgunluğu alarak rahatlama hissi vermektedir.

Vitamin Oranı Yüksek Kaju

Vitamin oranı yüksek kaju sağlık açısından önemli kuruyemişlerden biridir. Sitemiz içerisinde yer aln tüm kaju çeşitleri hem taze hem de doğal bir şekilde üretilmektedir. Yağ oranının az olması ve kendi yağının sağlıklı olması ile vücut bu ihtiyacın da kaju üzerinden karşılamaktadır. Saç dökülme ya da sık sık yağlanma problemi yaşayan kişiler için etkilidir. Ağrı kesici yönü bulunan kajunun gün içerisinde belirli bir oranda tüketilmesi gerekmektedir. Özellikle egzersiz ve spor yapan kişiler yaptıkları bu çalışmalar için enerjiyi kaju üzerinden almaktadır.

Kansere Karşı Koruyan Fıstık

Çağımız rahatsızlıklarından biri olan kanserin önleyici besinler tüketerek oluşumu engellenmektedir. Kansere karşı en faydalı besinlerden biri fıstıktır. Taze ve kavrulmuş fıstık çeşitleri ile kanser hücrelerinin vücutta oluşumu da engellenmektedir. Bağırsak problemleri yaşayan kişiler için tedavi edici yönü bulunmaktadır. Diyet yapan kişiler için tüketilmesi önerilen kuruyemişlerden biri fıstıktır. İçeriğindeki vitaminler metabolizmanın hızını arttırmaya da yardımcı olmaktadır. Özellikle düşük kalorili olması ve tok tutucu yönü ile pek çok kişi kilo verirken fıstık tüketmektedir.

Kansızlık ve Demir Hastalıklarını Önleyici Kuru Üzüm

Kansızlık pek çok hastalığın habercisidir. Bu sebeple kansızlığı önleyici etkili besinler tüketilmesi gerekmektedir. Bu besinler arasında yer alan kuru üzün kansızlığa birebir iyi gelmektedir. Kansızlık sorunu yaşayan kişiler ilacın yanı sıra üzüm tüketimi ile değerlerini yükseltmektedir. Kuru üzüm tüketimi ile beraber kemik ve kas sağlığı da korunmaktadır. Kalsiyum oranı yüksek olan üzüm aynı zamanda ciltteki hücrelerin yenilenmesini de sağlamaktadır. Kuruyemiş fiyatları üzerinden müşterilerimiz istediği gramajda kuru üzüm satın almaktadır.

Tüm Kuruyemiş Fiyatları Nedir?

Kuruyemiş fiyatları sitemiz içerisinde her ürün ve kategori üzerinden değişiklik göstermektedir. Kuruyemiş fiyatları taze ve tamamen organik olması ile belirlenmektedir. Sitemiz fiyat ve performans açısından en kaliteli ürünleri satışa çıkarmaktadır.

Kuruyemiş fiyatları bu anlamda müşteriler tarafında uygun bulunmaktadır. Tüm ürünlerimizin içeriğinde kuruyemiş fiyatları da belirlenmektedir. Gram ve paketlemeye göre fiyatta değişiklik görülmektedir. Tüm ürünlerimiz sağlık açısından en faydalı besinler olarak satışa sunulmaktadır. Hazırlanan ürünlerin tamamı doğal ve organik şekilde hazırlanmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.