kurumeyve-vitrin.jpg (154 KB)

Toplam 42 ürün görüntüleniyor.
Sıralama seçin
Toplam 42 ürün görüntüleniyor.

Kurutulmuş meyveleri tek başına tüketebileceğiniz gibi dilerseniz sabah kahvaltınızda yulafla karıştırabilir, sağlıklı atıştırmalık toplar hazırlayabilir, salatalarınıza tat vermesi için ilave edebilir ya da tatlılarınızda doğal şeker olarak kullanabilirsiniz. Fakat tabii ki bu meyvelerin de tıpkı tazeleri gibi fruktoz içerdiğini unutmamalısınız. Yüksek kalori ve şeker alımını engellemek için porsiyonlarınıza dikkat etmelisiniz.

İçerisindeki su miktarı %10-20 seviyelerine düşürülürken bir yandan da vitamin, mineral ve lif değerlerini koruyan kurutulmuş meyveleri ara öğün olarak kontrollü bir şekilde tüketirseniz pek çok faydasını görürsünüz. Genel olarak vücuda enerji veren ve hazmı kolaylaştıran kuru meyveler farklı problemlere de fayda sağlayabiliyor.

Kuru meyvelerin en iyi yanı raf ömrü uzun olduğu için taze meyvelere göre yanımızda kolaylıkla taşıyabiliyor ve doğrudan tüketebiliyor oluşumuz. Üstelik şeker ilavesiz ve koruyucusuz kuru meyveler tüketmek size bolca mineral, antioksidan, lif ve enerji sağlıyor.

Halktan Pazar'ın kuru meyveleri sizlere uygun fiyat, hızlı teslimat ve tazelik fırsatıyla sunulur. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.