Toplam 22 ürün görüntüleniyor.
Sıralama seçin
Toplam 22 ürün görüntüleniyor.

Çorum ilimizin gözde yiyecekleri arasında yer alan leblebi faydaları ve lezzetiyle dillere destan bir atıştırmalık haline gelmiştir. Eğlencelerin, diyet ara öğünlerinin, kına gecelerinin aranılan lezzeti leblebi ününü dünya geneline de yaymaya başlamıştır. Leblebi ile zayıflayanlar, leblebili tatlılar hazırlayanlar bu meşhur yiyeceğimizden çok memnun olduklarını dile getirmektedir. Biz de herkes leblebiyi daha iyi tanısın diye bir yazı hazırladık ve bu yazının her bir satırına lezzetle şifa sakladık.

Leblebi folik asit kaynaklarından biridir ve anne adayları için önerilir. Leblebide bulunan yüksek vitamin ve mineral, bağışıklık sisteminin güçlenmesinde rol oynar. Şeker ve yağ içeren atıştırmalıkların modasını eskide bırakan bu lezzetli kuru yemiş, kış hastalıklarından koruma görevini üstlenir. Diyet beslenmesinde yeri ayrı olan leblebi, diyet yapanları ani acıkmalardan kurtarıyor. Ayrıca mide yanmasından da şikayetçi olanlara bir haber verelim. Leblebi gastrite iyi gelir mi endişeniz ortadan kalkabilir çünkü leblebi mide problemlerinin etkilerini hafifletir. Leblebi üzerine yapılan araştırmalar, kötü kolesterol seviyesini düşürme konusunda başarılı sonuçlar vermektedir. Hücre yenilenmesine destek olan leblebi, sadece mide ve bağırsakları değil cildi de koruyor.

Faydalarını saymakla bitiremeyeceğimiz halktan Pazar leblebiyi özenle paketler; hızlı teslimat, tazelik ve uygun fiyatlarla sizlere sunar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.