Toplam 3 ürün görüntüleniyor.
Sıralama seçin
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Kuru ananas içeriğinde bulundurduğu demir bileşenleri sayesinde cilde pürüzsüz ve canlı bir görünüm sağlamakta ve içeriğinde barındırdığı kalsiyum ile daha güçlü saçlar, daha güçlü tırnaklar ve kemik sağlığına genel anlamda destek veren bir besin olmaktadır. Kuru ananasta bol miktarda A vitamini bulunmaktadır. Dolayısıyla da göz sağlığı için önemli bir yere sahip olduğunu söylemek gerekmektedir.

Kuru Ananas içeriğinde B vitamini bulunduğu için vücutta hücrelerin çoğalmasını sağlamaktadır. İçerdiği C vitamini ile tüm vücut üzerinde ciltteki kolajen oluşumu için fayda sağlamakta ve yaşlanmayı geciktirmektedir. Kişinin sindirim sistemine fayda sağlamakta ve bağırsakların daha hızlı çalışmasına olanak tanımaktadır. Böylelikle kişide bulunan fazla kiloların giderilmesine de yardımcı olmaktadır.

Mango sindirimi kolaylaştırmaya yardımcı bir bitki görevi üstlenmektedir. Mango proteinlerin parçalanmasına ve sindirilmesini sağlayan enzimleri ve ayrıca sindirim kanalının verimli çalışmasını sağlayan lifleri içermektedir. Diyet lifi kalp hastalığı, tip 2 diyabet riskini azaltma noktasında etkili olmaktadır. Mango meyvesinin posası karotenoidler, askorbik asit, terpenoidler ve polifenoller bakımından zengin olmaktadır. Bunların tümü meyvenin kanseri önleyici özelliğine yardımcı etkenlerdir. Maküler dejenerasyon adı verilen ve özellikle de yaşlı bireylerde gözüken göz rahatsızlığında kullanılabilmektedir. Çünkü mangoda zeaksantin isimli gözü koruyan bir çeşit antioksidan vardır ve göz sağlığı için olumlu etkiye sahiptir. Mangolar genel sağlığa katkıda bulunan önemli vitaminlere sahiptir. Aynı zamanda da potasyum, magnezyum, B vitamini, A vitamini, C vitamini, E vitamini ve K vitamini açısından da büyük bir etkiye sahiptir. Bu bileşenler sizi bir dizi hastalıktan korunma noktasında etkili olacaktır.

Halktan Pazar'ın mango-ananası sizlere uygun fiyat, hızlı teslimat ve tazelik fırsatıyla sunulur. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.