Kapat
Hesap
Şifremi Unuttum
Kapat
Sepetim

Teslimat Koşulları

TESLİMAT KOŞULLARI

Hafta içi saat 15:00'e kadar vermiş olduğunuz siparişler gün içerisinde kargoya teslim edilir. Hafta sonları kargo teslimatımız olmadığı için Cuma günü saat 15:00'dan sonra verilen siparişler takip eden ilk iş günü kargoya verilecektir.  Gönderimler İstanbul'da bulunan merkezimizden yapılmaktadır. Teslimat adresinin İstanbul'a uzaklığına göre de kargo şirketi 2-4 iş günü içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır. (İlgili süreler sipariş yoğunluğuna, mücbir sebeplere ve uzak noktalara göre değişiklik gösterebilir.)

Halktan Gıda tarafından kaynaklanan bir gecikme olması durumunda ise bize vermiş olduğunuz üyelik bilgileri vasıtasıyla sizlere haber verilecektir. Bu nedenle üyelik bilgilerinizin tam ve doğru olması önem arz etmektedir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Siparişleriniz, teslimat adresinin uygunluk durumuna göre öncelikli olarak MNG KARGO ile gönderim sağlanmaktadır. 700 ₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizim tarafımızdan karşılanacaktır. 700 ₺ altındaki siparişlerinizde kargo ücreti 69,90₺ dir.

Siparişiniz onaylandığında e-posta ile tarafınıza sırasıyla sipariş onayı, kargoya verildi bilgisi ve kargo takip numarası bildirimi yapılacaktır.

700 ₺ ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti bizim tarafımızdan karşılanacaktır. 700 ₺ altındaki siparişlerinizde kargo ücreti sadece 69,90₺ dir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.