sekerleme-min.jpg (96 KB)

Toplam 83 ürün görüntüleniyor.
Sıralama seçin
Toplam 83 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

ŞEKERLEME

Şekerlemeler şekerle veya şekerli malzemelerle yapılan tatlı atıştırmalıklar olarak biliniyor. Şekerleme yediden yetmişe herkesin çok sevdiği atıştırmalık lezzetler arasında yer alır. Özellikle bayramların vazgeçilmezi olan ürünler çeşitli meyveler, kuruyemişler, baharatlar ve çikolatalar gibi en sevilen tatlarla zenginleştirilir. Hammaddesi şeker olan yiyeceğin içerisinde birçok bileşen bulunuyor. Şeker ise; şeker pancarı ya da şeker kamışının rafine edilmesi ile elde ediliyor. İçerisindeki bileşenler şeker, glikoz, sitrik asit, tartarik asit, potasyum, bitartarat, süt tozu, jelatin, yağ ve çeşitli aromalar olarak listelenebiliyor. Aynı zamanda şekerleme karbonhidrat grubuna giriyor. Jöle şeker, jelibon, draje, pişmaniye gibi ürünler birçok meyve ya da kuruyemiş çeşidinin kaynatılması ile de şekerleme çeşitleri ortaya çıkıyor. Glikoz mısır nişastasından elde edilerek şekerlemelerin içerisinde kullanılıyor. Önemli olmasının sebebi şekerin işlenmesinde kolaylık sağlıyor. Şekerlemeler de bu sayede daha kolay şekillenebiliyor. Herkesin sevdiği bu ürünleri fazla tüketmemekte fayda var.

İnsanların özel günlerde ve çocuklarını mutlu etmek istedikleri zamanlarda jöle şeker arayışına giriştiğini söylemek mümkün. Bu noktada müşterilere geniş ürün çeşitliliği sunuluyor. Ürün çeşitlerimiz arasında; kalp şeklindeki jöleli şekerler, limon aromalı şekerler, kavun aromalı şekerler, elma aromalı şekerler bulunuyor. Tat olarak damak zevkine hitap eden ürünlerimiz oldukça beğenilen ürünler arasında yer alıyor. Müşterilerin özel günleri göz önünde bulundurularak sipariş alma işlemi ve kısa sürede teslimat işlemleri de gerçekleştiriliyor.

Ürünlerin satışı, ürünlerin paketlenmesi, ürünlerin kısa sürede müşterilere ulaştırılması, uygun fiyat seçeneği ve güler yüzlü bir anlayışla hizmet sunulması nedeniyle müşterilerin memnuniyetlerine şahit olmaktayız. Online satış noktasında da başarılı olmamız müşterilerimizin yoğun ilgi göstermelerini sağlıyor. Ürün teslimatı noktasında herhangi bir sıkıntı yaşanmaması da tercih edilmemizi sağlıyor. Siz de jöle şeker ve diğer şekerleme ürünlerimizi denemek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir
Herkes jelibon çeşitlerini ve tadını çok sevmektedir. En lezzetli jelibonlar için bu firmayı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Hem lezzetli hem de son derece kaliteli ve uygun fiyatlı bu jelibonları siz de çok seveceksiniz ve tadına doyamayacaksınız.

Hızlı teslimat, uygun fiyat, tazelik için Halktan Pazar'ı tercih edebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.