TOPTOP SAKIZ
TOPTOP SAKIZ
TOPTOP SAKIZ

TOPTOP SAKIZ

Fiyat : ₺7,95(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

Kaliteli Toptop Sakızlar

Çocukların genellikle şekerli ürünleri sevdikleri ve bu ürünler arasında da toptop sakız isimli ürünün yer aldığı da biliniyor. Müşterilerimizin ve çocuklarımızın sevdikleri bu ürünü farklı kalıp ve türevlere sokarak hizmete sunuyoruz. Geniş ürün çeşitliliğimiz, uygun fiyat avantajımız, online satış seçeneğimiz de bu doğrultuda müşterilerimizin hizmetine sunuluyor.

Müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz diğer sakız seçenekleri arasında; yuvarlak şekerli sakızlar, elma aromalı sakızlar, çilek aromalı sakızlar, karpuz aromalı sakızlar ve benzeri gibi yer alıyor. Tat olarak da müşterileri memnun eden bu sakızların satışları ve üretimleri tüm hızıyla devam ediyor. Doğum günleri için minikleri mutlu etmek adına da özel sipariş alımı yapılmakta.

Toptop Sakızların Ücretleri

Müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz toptop sakızlar oldukça beğeniliyor. Müşterilere bu noktada uygun fiyata kaliteli bir şekilde hizmet sunmak için tüm çabamızı sarf ediyoruz. Ürünlerimizi makul fiyat seçenekleri ile müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Siz de uygun fiyata kaliteli hizmet almak istiyorsanız bizi tercih edebilirisiniz. Özel sipariş alımı ve özel olarak üretilen sakızlarımızı da müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Online Alışveriş İmkanı

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler sadece bunlularla da sınırlı kalmıyor. İnternet üzerinden müşterilerimize online olarak da hizmet sağlıyoruz.

Online alışveriş seçeneğinden yararlanmak için müşterilerimiz;

 • Kendilerine ait cep telefon numaralarını,
 • Ürünün ulaştırılmasını istedikleri adresi,
 • Hangi ürünün ne kadar miktarda istendiğini bizlerle paylaşmaları yeterli oluyor. Sizde bu bilgileri paylaşarak online olarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Benzer Ürünler
Ürün detay paylaş
Arkadaşını Davet Et


Anasayfa Seo Text
Kuruyemiş
Kuruyemiş, yemek sonralarında çayın yanında, arkadaşlarla toplanıp beraberce vakit geçirildiğinde yada televizyon karşısında çoğu insanın severek tükettiği değişik tatlardan oluşan yiyecek çeşididir.
Kuruyemişler meyvelerin ve çekirdeklerin ısıl işlemlerin ardından kurutulmasıyla elde edilir. Elde edilen bu kuruyemişlerin hijyen kurallarına uygun ve güvenilir kişiler tarafından satın alınması gerekiyor. Halktan Kuruyemiş olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenle alabileceğiniz günlük taze kuruyemişleri sunuyoruz. İster günlük olarak isterseniz de uzun süreli kullanımlar için doypack kilitli ambalajlarımız ile ürünlerimizi size göndermekteyiz.

Baharat
Baharat ürünlerinde de perakende pazarda yerimizi almaktayız. Müşterilerimizin beğenisi ve talepleri doğrultusunda yemeklerinizin vazgeçilmez lezzeti olan baharatlarımızı online satışımızda sizlere sunuyoruz. Baharatlar yemeklerin vazgeçilmezleri haline geldikleri için ülkemizde de fazlaca tüketiliyor. Hastalıklara karşı bitkisel olarak tedavi edici bir yanları da bulunuyor. Eski mutfakların bile yemekleri tatlandırmak için kullandıkları ya da keşfettikleri baharatlarla yemekleri lezzetlendirdikleri tarihte yazmaktadır.

Kuru Meyve
Çok eskiden beri mevsim meyvelerinin kurutulup saklanması geleneğimiz haline gelmiştir. Yapılan araştırmalar sonucunda yaş meyvelere oranla kuru meyvelerin beslenme ve sağlık açısından daha faydalı olduğu kanıtlanmıştır.  Beslenme alışkanlığı olarak kuru meyve tüketmek bağışıklık sistemini güçlendirmesi ile hastalıklara karşı bünyeyi güçlendirmektedir. Besin değerleri sıralandığında ilk sıralarda yer alan kuru kayısı, kuru incir, kuru üzüm, kuru erik ve hurma gibi birçok kuru meyve çeşidini siz değerli müşterilerimizin beğenisine online olarak sunmaktayız 
İkonlar
 • ÜCRETSİZ KARGO
  99 ₺ ve üzeri siparişinizde
 • İPTAL, İADE &
  DEĞİŞİM GARANTİSİ
 • %100 GÜVENLİ ÖDEME
  256bit SSL ile 3D Ödeme
 • DOĞALLIK VE TAZELİK
  Yeni Mahsül