JELİBON
JELİBON
JELİBON

JELİBON

Fiyat : ₺9,45(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

Atıştırmalık Jelibonlar

Herkes jelibon çeşitlerini ve tadını çok sevmektedir. En lezzetli jelibonlar için bu firmayı mutlaka ziyaret etmelisiniz. Hem lezzetli hem de son derece kaliteli ve uygun fiyatlı bu jelibonları siz de çok seveceksiniz ve tadına doyamayacaksınız.

Jelibon Çeşitleri

Bu firmada jelibonun pek çok çeşidi bulunmaktadır. Bu jelibonlardan dilediğinizi seçebilirsiniz ve çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Jelibon çeşitleri ise şunlar olmaktadır:

 • Ayıcık jelibon
 • Karışık meyveli jelibon
 • Ekşi jelibon
 • Kolalı jelibon
 • Topik jelibon

Siz de farklı renk ve aromalarıyla bu jelibonları çok seveceksiniz. Bunların yanı sıra hayvan figürlü, diş figürlü ya da daha farklı figürlere sahip jelibon çeşitlerini de bulabilmeniz mümkündür.

Ayıcık Jelibonlar

Belki de en popüler jelibon çeşidi ayıcık jelibonlardır. Her renkte tatta ve aromada olabilen ayıcık jelibonlar hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından sık sık tercih edilmektedir.

Karışık Meyveli Jelibon

Karışık meyve aromalı bu jelibonlar da harika atıştırmalıklar olabilirler. Karışık meyveli bu jelibonlar meyve şeklinde de olabilirler. Meyve severler için en güzel atıştırmalık çeşididir.

Ekşi Jelibon

Hem ekşi hem de tatlı olan bu jelibonlar mayhoş tatlardan hoşlananların her zaman favorisidir. Şeftali aromalı bu şekerlemelerin üzeri toz şeker ile kaplıdır ve mayhoş güzel bir tadı vardır.

Kolalı Jelibon

Kola şişesi figüründe olan bu jelibonları da pek çok kişi tercih etmektedir. Abur cubur satın alırken yanına çeşit olsun diye alabileceğiniz lezzetli bir şekerle olarak kolalı jelibon alabilirsiniz.

Topik Jelibon

Topik jelibon da meyve aromalı bir şekerleme türüdür. Çeşitli meyve aromaları olan bu jelibon da çok sevilmektedir ve oldukça popülerdir. Siz de en lezzetli ve uygun fiyatlı jelibon çeşitleri için bu firmayı mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Benzer Ürünler
Ürün detay paylaş
Arkadaşını Davet Et


Anasayfa Seo Text
Kuruyemiş
Kuruyemiş, yemek sonralarında çayın yanında, arkadaşlarla toplanıp beraberce vakit geçirildiğinde yada televizyon karşısında çoğu insanın severek tükettiği değişik tatlardan oluşan yiyecek çeşididir.
Kuruyemişler meyvelerin ve çekirdeklerin ısıl işlemlerin ardından kurutulmasıyla elde edilir. Elde edilen bu kuruyemişlerin hijyen kurallarına uygun ve güvenilir kişiler tarafından satın alınması gerekiyor. Halktan Kuruyemiş olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenle alabileceğiniz günlük taze kuruyemişleri sunuyoruz. İster günlük olarak isterseniz de uzun süreli kullanımlar için doypack kilitli ambalajlarımız ile ürünlerimizi size göndermekteyiz.

Baharat
Baharat ürünlerinde de perakende pazarda yerimizi almaktayız. Müşterilerimizin beğenisi ve talepleri doğrultusunda yemeklerinizin vazgeçilmez lezzeti olan baharatlarımızı online satışımızda sizlere sunuyoruz. Baharatlar yemeklerin vazgeçilmezleri haline geldikleri için ülkemizde de fazlaca tüketiliyor. Hastalıklara karşı bitkisel olarak tedavi edici bir yanları da bulunuyor. Eski mutfakların bile yemekleri tatlandırmak için kullandıkları ya da keşfettikleri baharatlarla yemekleri lezzetlendirdikleri tarihte yazmaktadır.

Kuru Meyve
Çok eskiden beri mevsim meyvelerinin kurutulup saklanması geleneğimiz haline gelmiştir. Yapılan araştırmalar sonucunda yaş meyvelere oranla kuru meyvelerin beslenme ve sağlık açısından daha faydalı olduğu kanıtlanmıştır.  Beslenme alışkanlığı olarak kuru meyve tüketmek bağışıklık sistemini güçlendirmesi ile hastalıklara karşı bünyeyi güçlendirmektedir. Besin değerleri sıralandığında ilk sıralarda yer alan kuru kayısı, kuru incir, kuru üzüm, kuru erik ve hurma gibi birçok kuru meyve çeşidini siz değerli müşterilerimizin beğenisine online olarak sunmaktayız 
İkonlar
 • ÜCRETSİZ KARGO
  99 ₺ ve üzeri siparişinizde
 • İPTAL, İADE &
  DEĞİŞİM GARANTİSİ
 • %100 GÜVENLİ ÖDEME
  256bit SSL ile 3D Ödeme
 • DOĞALLIK VE TAZELİK
  Yeni Mahsül