HAKKIMIZDA

Firmamız gıda sektöründe edinilen yılların tecrübesi ile Eylül 2016 yılında HALKTAN markası adı altında faaliyetine başlamıştır. Şu an itibari ile Edirne'den Kars'a 41 ilde 65 şube ile hizmet vermekteyiz.

Temel prensibimiz uygun fiyat, kaliteli ürün ve yüzde yüz müşteri memnuniyetidir. "EN DEĞERLİMİZ MÜŞTERİMİZ" sloganı ile yola çıktık ve şu an itibari ile perakende gıda sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almaktayız.

Firma olarak önceliğimiz; sağlıklı gıdaları, yüksek yerli ürün oranımızla, ülke ekonomisine de katkı sağlayarak halkımıza sunmaktır. Ürünlerimize güvendiğimizin bir kanıtı olarak koşulsuz iade garantisi vermekteyiz.

Halkımıza kaliteli ve uygun fiyatlı ürün çeşitlerini sunarken devlete karşı sorumluluklarımızı yerine layıkıyla getirerek ekonomiye ve İstihdama katkımızdan ötürü gururluyuz.

Benimsemiş olduğumuz büyüme stratejisi ile hem online satış hem de her ay bir ilde şube açarak büyük bir aile olma yolunda ilerlemeyi hedeflemekteyiz. Halkımızın hizmetimizden memnun kaldığını görmek en büyük mutluluk kaynağımızdır.