Toplam 18 ürün görüntüleniyor.
Sırala
Toplam 18 ürün görüntüleniyor.
1 2


Yüzyıllardır fındık faydası ile ön plana çıkan en önemli kuruyemişler içerisinde gelir. Özel olarak işlenerek yeni özel paketi doğrultusunda ülkenin dört bir yanına sunulan fındık, aynı zamanda birçok farklı yiyecek türünde kullanılır. Kabuklu ya da kabuksuz olması ile birlikte ayrıca kavrulmuş, kıyılmış ya da dilimlenmiş gibi seçenekler doğrultusunda da ele alındığını ifade etmek mümkün.

Her amaca uygun olarak değerlendirme imkanı sağlayan birbirinden leziz fındık çeşitlerini site üzerinden ulaşabilirsiniz. Başta Karadeniz olmak üzere Türkiye'nin dört bir tarafında öne çıkan fındık, bölgesine bağlı olarak da değişik ürünler sunmaktadır.

Bu ürünleri uygun fiyatlar doğrusunda sipariş verebilir ve keyifli değerlendirebilirsiniz. Palaz fındık, foşa fındık ya da kırmızı ve siyah karışma sahibi kabuklu fındık gibi geniş bir ürün yelpazesi sizleri bekliyor.
 
Fındık Çeşitleri
 
Karadeniz Bölgesi özellikleri iklim koşulları doğrultusunda fındık çeşitleri için oldukça elverişli bir yapıya sahiptir. Bunlar içerisinde Ordu ve Trabzon ile beraber Rize gibi yerler yoğun üretim alanları içerisinde yer alır.

Farklı isimler üzerinden ele alınarak geniş bir ürün yelpazesi sağlayan fındıklar, ortak şekilde sağlıklı ve kaliteli lezzetler sunmaktadır. Bütünüyle taze ve özel üretim altında elde edilmiş olan fındık çeşitlerine bu kategori üzerinden güvenle ulaşabilirsiniz.
 
- Tombul fındık
- Palaz fındık
- Foşa fındığı
- Çakıldak fındık
- Kalınkara fındık
- Kargalak fındık
- Sivri fındık
- Kuş bulduk
- Yuvarlak badem fındık
- Fındık
- Yassı badem fındık
- İncekara fındık
 
Görüldüğü gibi çeşit bakımından Türkiye'de oldukça fazla sayıda fındık ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünler yetiştirilme tarzı, iklim koşulları ve toprak yapısı ile beraber üretimleri noktasında farklılık gösterir. Ancak hangi fındık çeşidi olursa olsun çok uygun fındık fiyatları doğrultusunda site üzerinden güvenli sipariş oluşturabilirsiniz. Kaliteli, taptaze ve güvenli ambalajlama doğrultusunda en iyi fındıklar sizleri bekliyor.
 
Fındık Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler
 
Fındık alım süreci içerisinde özellikle onaylı ürünlere yönelmek büyük öneme sahiptir. TSE onayından geçmiş ve kendini kanıtlamış ürünler sağlıklı şekilde kullanım ve tüketim olanağı sağlar. Tabii aynı zamanda iri taneli ve nemli bir yapıya sahip olması da yine kalite bakımından ön plana çıkar. Tabii kabuk bölgesinde meydana gelebilecek olası küf oluşumunun önüne geçmek için de incelemek gerekir.

Tüm bunların sağlamak için kaliteli firmalar siteler bünyesinde sipariş oluşturmak önemlidir. Bütün bunları uzun yıllardır sunan bu güvenli site bünyesinde, en kaliteli fındık çeşitlerine erişebilirsiniz. Site üzerinden güvenli biçimde sipariş oluşturabilir ve arzu ettiğiniz fındık çeşitleri arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz.

Tazeliği ve kalitesi ile birlikte her kullanım için birbirinden değişik çeşit seçenekleri bulunmaktadır. Ülkenin dört bir yanına güvenli şekilde oluşturan siparişler, özel gramaj ve Ambalaj doğrultusunda sizlere sunuluyor.
 
Fındık Çeşitlerinin Kullanım Alanları
 
Kuruyemiş bakımından en çok tüketilen ve değerlendirilen ürünler içerisinde fındık ön plana çıkar. Bu bağlamda günde bir avuç fındık tüketmek sağlık açısından oldukça önemlidir. Bu konuda uzmanların da dile getirdiği bir unsur olduğunu ifade etmek mümkün. Aynı zamanda farklı tatlı çeşitleri için büyük bir lezzet kattığını ifade etmek gerekir.

Diğer yandan özel firmalar bünyesinde hazırlamış ve paketlenmiş ürünlerin içinde özel olarak yer alır. Örneğin farklı çikolata çeşitleri de çok fazla kullanıldığını söylemek gerekir. Eğlenceli bir vakit geçirmek için sohbetlerde tüketilir. Herhangi bir lansman ve benzeri gibi unsurlarda özel etkinlikler için de gelen misafirlere sunulur.

Bu gibi birçok farklı amaç altında değerlendirebileceğiniz çeşitlere çok uygun fındık fiyatları doğrultusunda ulaşabilirsiniz. Her ihtiyaca ve amaca göre özel olarak paketlenmiş, ambalaj haline getirilmiş ürünler tap taze şekilde bulunduğunuz yere ulaştırılmaktadır.
 
Taptaze ve Özel Üretim ile Fındık Çeşitleri
 
Özel toprak ve iklim şartları doğrultusunda yeni özel olarak üretilen fındık çeşitlerine taptaze erişebilirsiniz. Hızlı şekilde paketleme ve Ambalaj ile beraber bulunduğunuz adrese gönderiliyor. Fındıklar için gelişmiş teknolojik yapılar, el değmemiş tasarımlar altında işlem yapılır. Bu işlem sayesinde fındıklar farklı çeşitleriyle uygun olarak, amaca uygun hale getirilmek suretiyle ambalajlanır.

Aynı zamanda değişik gramajlar eşliğinde ürünleri toptan biçimde erişme şansına ulaşabilirsiniz. Her konudan kendi çeşidine uygun olarak özel üretimden geçtiğini söylemek mümkündür. Böylece yiyeceklerde, sunumlarda ya da günlük tüketimde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bu bağlamda kabuklu ya da kabuksuz, kıyılmış ya da bütün gibi birçok değişik seçenek eşliğinde ürünler yer alıyor. Temel ve günlük ihtiyaçlarınızı karşılayacak taptaze ve kaliteli ürünler, ne zaman isterseniz her daim sipariş için sizleri bekliyor.
 
Uygun Fiyatlar ile Fındık Çeşitleri
 
En değerli kuruyemiş çeşitleri içerisinde yer alan fındık çeşitleri, daha çok Karadeniz Bölgesi'nde üretilir. Özel olarak paketlenmiş suretiyle yine özel işlemlerden geçerek her adrese kadar ulaşmaktadır. Aynı zamanda fındıklar çeşitlerine, kullanım alanlarına ve gramajlarına bağlı olarak değişkenlik gösterir. O yüzden farklı fiyatlandırma doğrultusunda öne çıkan fındıklar bulunduğunu söylemek mümkün.

Bu bağlamda hemcinsine hem de kilosuna göre çok uygun fiyatlar ile bu kuruyemişe ulaşabilirsiniz. Yeni yıl itibarıyla çok uygun fındık fiyatları kategori bünyesinde sizleri bekliyor. Bu doğrultuda ihtiyacınıza uygun şekilde seçim yapabilir ve fındıkları güvenli şekilde değerlendirebilirsiniz. Kurumsal hizmet çatısı altında müşteri memnuniyetinin ön plana çıkarıldığı hizmet eşliğinde, en taze ve kaliteli kuruyemiş çeşitleri sizlere sunuluyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.