Toptop Sakız 1 Kg.
Toptop Sakız 1 Kg.
TOPTOP SAKIZ 1 Kg.

Toptop Sakız 1 Kg.

Fiyat : ₺19,90(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

Kaliteli Toptop Sakızlar

Çocukların genellikle şekerli ürünleri sevdikleri ve bu ürünler arasında da toptop sakız isimli ürünün yer aldığı da biliniyor. Müşterilerimizin ve çocuklarımızın sevdikleri bu ürünü farklı kalıp ve türevlere sokarak hizmete sunuyoruz. Geniş ürün çeşitliliğimiz, uygun fiyat avantajımız, online satış seçeneğimiz de bu doğrultuda müşterilerimizin hizmetine sunuluyor.

Müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz diğer sakız seçenekleri arasında; yuvarlak şekerli sakızlar, elma aromalı sakızlar, çilek aromalı sakızlar, karpuz aromalı sakızlar ve benzeri gibi yer alıyor. Tat olarak da müşterileri memnun eden bu sakızların satışları ve üretimleri tüm hızıyla devam ediyor. Doğum günleri için minikleri mutlu etmek adına da özel sipariş alımı yapılmakta.

Toptop Sakızların Ücretleri

Müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz toptop sakızlar oldukça beğeniliyor. Müşterilere bu noktada uygun fiyata kaliteli bir şekilde hizmet sunmak için tüm çabamızı sarf ediyoruz. Ürünlerimizi makul fiyat seçenekleri ile müşterilerimiz ile buluşturmaktayız. Siz de uygun fiyata kaliteli hizmet almak istiyorsanız bizi tercih edebilirisiniz. Özel sipariş alımı ve özel olarak üretilen sakızlarımızı da müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz.

Online Alışveriş İmkanı

Müşterilerimize sunduğumuz hizmetler sadece bunlularla da sınırlı kalmıyor. İnternet üzerinden müşterilerimize online olarak da hizmet sağlıyoruz.

Online alışveriş seçeneğinden yararlanmak için müşterilerimiz;

 • Kendilerine ait cep telefon numaralarını,
 • Ürünün ulaştırılmasını istedikleri adresi,
 • Hangi ürünün ne kadar miktarda istendiğini bizlerle paylaşmaları yeterli oluyor. Sizde bu bilgileri paylaşarak online olarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Benzer Ürünler
Ürün detay paylaş
İkonlar
 • HIZLI KARGO
  Aynı gün gönderim
 • İPTAL, İADE &
  DEĞİŞİM GARANTİSİ
 • %100 GÜVENLİ ÖDEME
  256bit SSL ile 3D Ödeme
 • DOĞALLIK VE TAZELİK
  Yeni Mahsül