LEBLEBİ ÇITIR DUBLE
LEBLEBİ ÇITIR DUBLE
LEBLEBİ ÇITIR DUBLE

LEBLEBİ ÇITIR DUBLE

Lezzetli Çıtır Duble Leblebi

En çok tercih edilen kuruyemiş türlerinden biri olan leblebi çıtır duble , farklı özellikleriyle üretilir. Lezzetli tadının yanı sıra tok tutması sebebiyle de tercih edilir. Diyabet hastalığına da iyi geldiği bilinen leblebinin farklı türleri vardır. Vücutta bulunan insülin miktarını düşürme özelliğiyle öne çıkan leblebi, önemli lif kaynaklarından biridir.

En lezzetli leblebi çeşitlerinden biri olan çıtır duble leblebi, cazip kuru yemiş ürünleri arasında yer alır. Herkesin damak zevkine hitap edebilen çıtır duble leblebi, kaliteli bir şekilde üretilerek müşterilere sunulur. Kuruyemiş ve leblebi seven müşteriler çıtır duble leblebi ürünlerini satın alabilir.

Kaliteli Leblebi Çıtır Duble

Geçmişten beri farklı tatlarıyla öne çıkan kuruyemişler, insanlar tarafından tüketilmeye devam ediyor. Ev oturmalarından davetlere kadar her yerde uygun olan kuruyemişlerin özellikleri farklılık gösteriyor.

Lezzetli kuruyemiş söz konusu olduğunda akla ilk gelen ürünlerden olan leblebi, özel olarak üretilmeye devam ediyor. Lezzetinin yanında oldukça sağlıklı bir ürün olmasından dolayı sık sık tercih edilen ürünleri satın almak isteyen kişiler için online alışveriş seçeneği sunuluyor.

Leblebi Çıtır Duble Çeşitleri

Kuruyemiş severlerin vazgeçemediği ürünlerden olan leblebi çıtır duble ürünlerinin farklı çeşitleri bulunuyor. İçerdiği vitaminler ve lifler sayesinde çok sağlıklı olan ürünlerin çeşitleri farklı damak zevklerine uygun olarak üretiliyor.

Çıtır leblebi çeşitleri şu şekildedir;

 • Kavrulmuş,
 • Çifte kavrulmuş,
 • Kavrulmamış,

Herkesin kendi isteğine göre satın alabileceği çıtır leblebiler uygun fiyatlarla satışa sunuluyor.

Leblebi Çıtır Duble Fiyatları

Ucuz ve kaliteli kuruyemişlerden biri olan çıtır leblebilerin fiyatları çeşitli etkenlere göre farklılık gösteriyor. Gramajına göre değişen fiyatlar, müşterilerin bütçelerine uygun olarak belirleniyor. Piyasadaki en kaliteli ve ucuz leblebi çıtır duble çeşitlerini almak isteyen kişiler, farklı ürünler arasında seçim yapabiliyor.

Benzer Ürünler
Ürün detay paylaş
Arkadaşını Davet Et


Anasayfa Seo Text
Kuruyemiş
Kuruyemiş, yemek sonralarında çayın yanında, arkadaşlarla toplanıp beraberce vakit geçirildiğinde yada televizyon karşısında çoğu insanın severek tükettiği değişik tatlardan oluşan yiyecek çeşididir.
Kuruyemişler meyvelerin ve çekirdeklerin ısıl işlemlerin ardından kurutulmasıyla elde edilir. Elde edilen bu kuruyemişlerin hijyen kurallarına uygun ve güvenilir kişiler tarafından satın alınması gerekiyor. Halktan Kuruyemiş olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenle alabileceğiniz günlük taze kuruyemişleri sunuyoruz. İster günlük olarak isterseniz de uzun süreli kullanımlar için doypack kilitli ambalajlarımız ile ürünlerimizi size göndermekteyiz.

Baharat
Baharat ürünlerinde de perakende pazarda yerimizi almaktayız. Müşterilerimizin beğenisi ve talepleri doğrultusunda yemeklerinizin vazgeçilmez lezzeti olan baharatlarımızı online satışımızda sizlere sunuyoruz. Baharatlar yemeklerin vazgeçilmezleri haline geldikleri için ülkemizde de fazlaca tüketiliyor. Hastalıklara karşı bitkisel olarak tedavi edici bir yanları da bulunuyor. Eski mutfakların bile yemekleri tatlandırmak için kullandıkları ya da keşfettikleri baharatlarla yemekleri lezzetlendirdikleri tarihte yazmaktadır.

Kuru Meyve
Çok eskiden beri mevsim meyvelerinin kurutulup saklanması geleneğimiz haline gelmiştir. Yapılan araştırmalar sonucunda yaş meyvelere oranla kuru meyvelerin beslenme ve sağlık açısından daha faydalı olduğu kanıtlanmıştır.  Beslenme alışkanlığı olarak kuru meyve tüketmek bağışıklık sistemini güçlendirmesi ile hastalıklara karşı bünyeyi güçlendirmektedir. Besin değerleri sıralandığında ilk sıralarda yer alan kuru kayısı, kuru incir, kuru üzüm, kuru erik ve hurma gibi birçok kuru meyve çeşidini siz değerli müşterilerimizin beğenisine online olarak sunmaktayız 
İkonlar
 • ÜCRETSİZ KARGO
  99 ₺ ve üzeri siparişinizde
 • İPTAL, İADE &
  DEĞİŞİM GARANTİSİ
 • %100 GÜVENLİ ÖDEME
  256bit SSL ile 3D Ödeme
 • DOĞALLIK VE TAZELİK
  Yeni Mahsül