LEBLEBİ BEYAZ ÇITIR
LEBLEBİ BEYAZ ÇITIR
LEBLEBİ BEYAZ ÇITIR

LEBLEBİ BEYAZ ÇITIR

Beyaz Leblebi Çeşitleri

Leblebi çeşitlerinden en sevileni de leblebi beyaz çıtır olmaktadır. Bu çıtır çıtır beyaz leblebiyi hem atıştırmalık olarak hem de ikram olarak sunabilirsiniz. Pek çok leblebi çeşidi vardır. Farklı damak zevklerine göre istediğiniz leblebiyi bu firmada bulabilirsiniz. Leblebinin hem tuzlu hem de tatlı çeşitleri vardır. Çocuklar genellikle şekerli ya da çikolatalı leblebileri çok sevmektedir. Siz çeşitli leblebiler alarak farklı tatları deneyebilirsiniz.

Firmanın Leblebileri

Bu firmada aradığınız her çeşit leblebi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra firmada pek çok şekerleme ve atıştırmalık yiyecek çeşitleri de vardır.

Size sunulan leblebi çeşitleri ise şunlar olmaktadır;

 • Sarı leblebi
 • Tuzlu sarı leblebi
 • Beyaz leblebi
 • Çikolatalı leblebi
 • Çıtır leblebi
 • Şekerli leblebi
 • Susamlı leblebi
 • Gevrek leblebi

Firmanın leblebi çeşitleri bunlar olmaktadır. Bu aralar en popüleri ise leblebi beyaz çıtır çeşididir. Bu tuzlu ve çıtır çıtır leblebiye siz de bayılacaksınız.

Leblebi Beyaz Çıtır Çeşidi

Beyaz leblebiyi her yerde taze ve çıtır çıtır bulamayabilirsiniz. Bu firmanın ürünlerine hiç tereddüt etmeden güvenebilirsiniz. Paket gramajına göre fiyatları değişmektedir. Uygun fiyatlı ürünlerle siz de istediklerinizi hemen satın alın.

Leblebi Beyaz Çıtır Ve Sarı Leblebiler

Beyaz leblebinin yanı sıra sarı leblebi de çok sevilmektedir. Klasikten vazgeçemeyenler için sarı leblebi, tuzlu sarı leblebi ve çıtır leblebi çeşitleri de çok lezzetlidir. Bunun yanı sıra Çorum'un meşhur gevrek leblebisini de denemek isteyebilirsiniz. Daha farklı bir tat arıyorsanız susamlı leblebi önerilir.

Şekerli Leblebiler

Çikolatalı ve şekerli leblebileri çocuklar daha çok sever. Ancak çay saatlerinizde ve atıştırmalık zamanlarınızda keyifle tüketebilirsiniz. Bu firmanın taze ve lezzetli leblebilerine bayılacaksınız. Siz de en taze leblebi beyaz çıtır çeşitleri için bu firmayı ziyaret edin.

Benzer Ürünler
Ürün detay paylaş
Arkadaşını Davet Et


Anasayfa Seo Text
Kuruyemiş
Kuruyemiş, yemek sonralarında çayın yanında, arkadaşlarla toplanıp beraberce vakit geçirildiğinde yada televizyon karşısında çoğu insanın severek tükettiği değişik tatlardan oluşan yiyecek çeşididir.
Kuruyemişler meyvelerin ve çekirdeklerin ısıl işlemlerin ardından kurutulmasıyla elde edilir. Elde edilen bu kuruyemişlerin hijyen kurallarına uygun ve güvenilir kişiler tarafından satın alınması gerekiyor. Halktan Kuruyemiş olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenle alabileceğiniz günlük taze kuruyemişleri sunuyoruz. İster günlük olarak isterseniz de uzun süreli kullanımlar için doypack kilitli ambalajlarımız ile ürünlerimizi size göndermekteyiz.

Baharat
Baharat ürünlerinde de perakende pazarda yerimizi almaktayız. Müşterilerimizin beğenisi ve talepleri doğrultusunda yemeklerinizin vazgeçilmez lezzeti olan baharatlarımızı online satışımızda sizlere sunuyoruz. Baharatlar yemeklerin vazgeçilmezleri haline geldikleri için ülkemizde de fazlaca tüketiliyor. Hastalıklara karşı bitkisel olarak tedavi edici bir yanları da bulunuyor. Eski mutfakların bile yemekleri tatlandırmak için kullandıkları ya da keşfettikleri baharatlarla yemekleri lezzetlendirdikleri tarihte yazmaktadır.

Kuru Meyve
Çok eskiden beri mevsim meyvelerinin kurutulup saklanması geleneğimiz haline gelmiştir. Yapılan araştırmalar sonucunda yaş meyvelere oranla kuru meyvelerin beslenme ve sağlık açısından daha faydalı olduğu kanıtlanmıştır.  Beslenme alışkanlığı olarak kuru meyve tüketmek bağışıklık sistemini güçlendirmesi ile hastalıklara karşı bünyeyi güçlendirmektedir. Besin değerleri sıralandığında ilk sıralarda yer alan kuru kayısı, kuru incir, kuru üzüm, kuru erik ve hurma gibi birçok kuru meyve çeşidini siz değerli müşterilerimizin beğenisine online olarak sunmaktayız 
İkonlar
 • ÜCRETSİZ KARGO
  99 ₺ ve üzeri siparişinizde
 • İPTAL, İADE &
  DEĞİŞİM GARANTİSİ
 • %100 GÜVENLİ ÖDEME
  256bit SSL ile 3D Ödeme
 • DOĞALLIK VE TAZELİK
  Yeni Mahsül