KOKTEYL ÖZEL
KOKTEYL ÖZEL
KOKTEYL ÖZEL

KOKTEYL ÖZEL

Fiyat : ₺26,90(KDV Dahil)

Antep Fıstığı, Çıtır Leblebi, Fındık, Tuzlu Fıstık, Soslu Mısır ve Badem ürünlerimizin en taze halleriyle belirli oranda bir araya getirildiği karışımdır.

Adet

Artır Azalt

Kokteyl Özel Karışımlar

Kuruyemiş çeşitleri herkesin beğendiği yiyecekler arasında olup kokteyl özel karışımlarda sevdiğiniz birçok kuruyemişin uyumunu bulmak mümkün. Standart kokteyl özel karışımlar yanında taleplere göre yapılabilen karışımlar da bulunuyor.

Kokteyl özel karışımlarda bulunan kuruyemişler;

 • Fındık
 • Badem
 • Kaju
 • Antep fıstığı
 • Ceviz

Gibi birbirinden faydalı kuruyemişler eşit oranlarda harmanlanarak hazırlanmaktadır. Kuruyemişlerin karışımından hazırlanan özel kokteyller sohbetlerin ve eğlencelerin vazgeçilmezleri arasındadır. Kokteyl özel kuruyemiş karışımları tam bir enerji deposudur. Aşırıya kaçmamak kaydıyla herkes kokteyl özel karışım kuruyemişleri tüketebilir.

Kokteyl Özel Karışımlar Faydalı Mıdır?

Kokteyl özel karışımlarında bulunan fındık özellikle kalp ve damar sağlığı başta olmak üzere insan sağlığı için önemli vitamin ve mineralleri barındırmaktadır. Bademler geçmişten günümüze kadar ilaç yapımının temel bileşenleri olarak kullanılmaktadır. Bununla birlikte ceviz yapısı itibariyle de beyine benzediği için Alzheimer (Unutkanlık) hastalığına karşı koruyucu özelliğe sahiptir.

Kokteyl özel karışımlarında bulunan Antep fıstığı ise başta kolestrol olmak üzere antioksidan ve kalp dostu olarak görülmektedir. Kaju kuruyemişi ülkemizde üretilmese de insan sağlığı açısından önemli faydaları bulunmaktadır. Kaju kas ve kemik yapısını güçlendirir, şeker hastalığına iyi gelir ve kötü kolesterolün düşürülmesinde faydalıdır. Kokteyl özel karışımlar çocuk ve yetişkinler için gereken enerji, vitamin ve minerallere sahiptir.

Kokteyl Özel Karışımlar Ne Kadar Tüketilmelidir?

Kokteyl özel karışım kuruyemişlerin insan sağlığına hiçbir yan etkisi bulunmuyor. Fakat her şeyde olduğu gibi kokteyl özel karışım kuruyemişlerin de kararınca tüketilme gerekmektedir. Karışımda bulunan fındık, ceviz ve badem gibi kuruyemiş çeşitlerinde insan sağlığı için önemli olan doymuş yağlar bulunmaktadır. Bu sebeple kuruyemişlerin fazla tüketilmesinde sadece sindirim sistemi hızlanmaları görülmektedir. Kokteyl özel karışım kuruyemişleri her yaştan insan rahatlıkla belirli ölçülerde tüketebilir.

Benzer Ürünler
Ürün detay paylaş
Arkadaşını Davet Et


Anasayfa Seo Text
Kuruyemiş
Kuruyemiş, yemek sonralarında çayın yanında, arkadaşlarla toplanıp beraberce vakit geçirildiğinde yada televizyon karşısında çoğu insanın severek tükettiği değişik tatlardan oluşan yiyecek çeşididir.
Kuruyemişler meyvelerin ve çekirdeklerin ısıl işlemlerin ardından kurutulmasıyla elde edilir. Elde edilen bu kuruyemişlerin hijyen kurallarına uygun ve güvenilir kişiler tarafından satın alınması gerekiyor. Halktan Kuruyemiş olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenle alabileceğiniz günlük taze kuruyemişleri sunuyoruz. İster günlük olarak isterseniz de uzun süreli kullanımlar için doypack kilitli ambalajlarımız ile ürünlerimizi size göndermekteyiz.

Baharat
Baharat ürünlerinde de perakende pazarda yerimizi almaktayız. Müşterilerimizin beğenisi ve talepleri doğrultusunda yemeklerinizin vazgeçilmez lezzeti olan baharatlarımızı online satışımızda sizlere sunuyoruz. Baharatlar yemeklerin vazgeçilmezleri haline geldikleri için ülkemizde de fazlaca tüketiliyor. Hastalıklara karşı bitkisel olarak tedavi edici bir yanları da bulunuyor. Eski mutfakların bile yemekleri tatlandırmak için kullandıkları ya da keşfettikleri baharatlarla yemekleri lezzetlendirdikleri tarihte yazmaktadır.

Kuru Meyve
Çok eskiden beri mevsim meyvelerinin kurutulup saklanması geleneğimiz haline gelmiştir. Yapılan araştırmalar sonucunda yaş meyvelere oranla kuru meyvelerin beslenme ve sağlık açısından daha faydalı olduğu kanıtlanmıştır.  Beslenme alışkanlığı olarak kuru meyve tüketmek bağışıklık sistemini güçlendirmesi ile hastalıklara karşı bünyeyi güçlendirmektedir. Besin değerleri sıralandığında ilk sıralarda yer alan kuru kayısı, kuru incir, kuru üzüm, kuru erik ve hurma gibi birçok kuru meyve çeşidini siz değerli müşterilerimizin beğenisine online olarak sunmaktayız 
İkonlar
 • ÜCRETSİZ KARGO
  99 ₺ ve üzeri siparişinizde
 • İPTAL, İADE &
  DEĞİŞİM GARANTİSİ
 • %100 GÜVENLİ ÖDEME
  256bit SSL ile 3D Ödeme
 • DOĞALLIK VE TAZELİK
  Yeni Mahsül