KOKTEYL ÖZEL 1 Kg.
KOKTEYL ÖZEL 1 Kg.
KOKTEYL ÖZEL 1 Kg.

Kokteyl Özel 1 Kg.

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺35,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺32,30(KDV Dahil)

Antep Fıstığı, Çıtır Leblebi, Fındık, Tuzlu Fıstık, Soslu Mısır ve Badem ürünlerimizin en taze halleriyle belirli oranda bir araya getirildiği karışımdır.

Adet

Artır Azalt

Kokteyl Özel Karışımlar

Kuruyemiş çeşitleri herkesin beğendiği yiyecekler arasında olup kokteyl özel karışımlarda sevdiğiniz birçok kuruyemişin uyumunu bulmak mümkün. Standart kokteyl özel karışımlar yanında taleplere göre yapılabilen karışımlar da bulunuyor.

Kokteyl özel karışımlarda bulunan kuruyemişler;

 • Fındık
 • Badem
 • Çıtır Leblebi
 • Antep fıstığı
 • Soslu Mısır
 • Tuzlu Fıstık

Gibi birbirinden faydalı kuruyemişler eşit oranlarda harmanlanarak hazırlanmaktadır. Kuruyemişlerin karışımından hazırlanan özel kokteyller sohbetlerin ve eğlencelerin vazgeçilmezleri arasındadır. Kokteyl özel kuruyemiş karışımları tam bir enerji deposudur. Aşırıya kaçmamak kaydıyla herkes kokteyl özel karışım kuruyemişleri tüketebilir.

Kokteyl Özel Karışımlar Faydalı Mıdır?

Kokteyl özel karışımlarında bulunan fındık özellikle kalp ve damar sağlığı başta olmak üzere insan sağlığı için önemli vitamin ve mineralleri barındırmaktadır. Bademler geçmişten günümüze kadar ilaç yapımının temel bileşenleri olarak kullanılmaktadır. Bununla birlikte ceviz yapısı itibariyle de beyine benzediği için Alzheimer (Unutkanlık) hastalığına karşı koruyucu özelliğe sahiptir.

Kokteyl özel karışımlarında bulunan Antep fıstığı ise başta kolestrol olmak üzere antioksidan ve kalp dostu olarak görülmektedir. Kaju kuruyemişi ülkemizde üretilmese de insan sağlığı açısından önemli faydaları bulunmaktadır. Kaju kas ve kemik yapısını güçlendirir, şeker hastalığına iyi gelir ve kötü kolesterolün düşürülmesinde faydalıdır. Kokteyl özel karışımlar çocuk ve yetişkinler için gereken enerji, vitamin ve minerallere sahiptir.

Kokteyl Özel Karışımlar Ne Kadar Tüketilmelidir?

Kokteyl özel karışım kuruyemişlerin insan sağlığına hiçbir yan etkisi bulunmuyor. Fakat her şeyde olduğu gibi kokteyl özel karışım kuruyemişlerin de kararınca tüketilme gerekmektedir. Karışımda bulunan fındık, ceviz ve badem gibi kuruyemiş çeşitlerinde insan sağlığı için önemli olan doymuş yağlar bulunmaktadır. Bu sebeple kuruyemişlerin fazla tüketilmesinde sadece sindirim sistemi hızlanmaları görülmektedir. Kokteyl özel karışım kuruyemişleri her yaştan insan rahatlıkla belirli ölçülerde tüketebilir.

Benzer Ürünler
Ürün detay paylaş
İkonlar
 • HIZLI KARGO
  Aynı gün gönderim
 • İPTAL, İADE &
  DEĞİŞİM GARANTİSİ
 • %100 GÜVENLİ ÖDEME
  256bit SSL ile 3D Ödeme
 • DOĞALLIK VE TAZELİK
  Yeni Mahsül