KAYISI GÜN KURUSU NO:1
KAYISI GÜN KURUSU NO:1
KAYISI GÜN KURUSU NO:1
KAYISI GÜN KURUSU NO:1

KAYISI GÜN KURUSU NO:1

Kayısı Gün Kurusu

Kayısı gün kurusu no:1 hem lezzeti hem faydaları bakımından mükemmel bir yiyecektir. Uzmanlar düzenli tüketimi ısrarla tavsiye ederken özellikle şeker bağımlısı çocuklar için de harika bir atıştırmalık olduğunu söyler.

Kayısı Gün Kurusu Neden Tüketilmelidir?

Kayısı, C vitamini, A vitamini, Potasyum ve diğer birçok şaşırtıcı besin maddesi de dahil olmak üzere hayat veren besinlerle doludur. Mükemmel bir diyet lifi kaynağı ve sağlığı geliştirici bir dizi fitokimyasal ve mineral sağlarlar. Her 100 gramın 48 kaloriye denk geldiği düşünülürse diyet yapan insanlar içinde ideal bir besindir.

Kayısı Gün Kurusu Şaşırtıcı Faydaları

Kayısı kurutulduğunda sahip olduğu faydalar daha da katlanır. Bu sayede insan için önemli bir besin kaynağı haline gelir.

 • Kayısı gün kurusu no:1 beta karoten ve antioksidan özelliklere sahip diğer vitaminleri içeren birçok antioksidan içerir.
 • Kayısılarda bulunan vitaminler, mineraller ve diyet lifi kuruduklarında önemli ölçüde konsantre olurlar.
 • A ve E Vitaminleri ve Beta-Car otenenin yaşa bağlı göz bozukluklarını önlemede veya azaltmada önemli bir rol oynayabileceğini düşündürmektedir.
 • İçerisindeki borun genel kemik sağlığı, kemik iyileşmesi ve kemik metabolizmasına yardımcı olduğu görülmüştür.
 • Sahip olduğu vitaminler ve diyet karotenoidlerinin genel cilt sağlığında ve görünümünde hayati bir rol oynamaktadır.
 • Bir adeti bile çok fazla C vitamini taşır bu da vücudumuzdaki demiri emilimini kolaylaştırır.
 • Kan basıncını sağlıklı bir şekilde arttıran bir mineral olan potasyum bakımından zengindir.
 • İyi bağırsak bakterilerini besler, bu da daha sağlıklı bir sindirim sistemini destekler.

Günlük diyetlerimize kuru kayısı eklenmesi, bu hayati bileşiklerin sağlıklı ve doğal bir şekilde sağlanmasına yardımcı olacaktır.

Kayısı Gün Kurusu Nasıl Tüketilmelidir?

Doğru dozaj hakkında net bir bilgi yoktur. Bununla birlikte, meyve alımı söz konusu olduğunda genel kural; yarım bardak kayısı gün kurusu no:1 bir bardak taze meyveye eş değer olduğudur.

Benzer Ürünler
Ürün detay paylaş
Arkadaşını Davet Et


Anasayfa Seo Text
Kuruyemiş
Kuruyemiş, yemek sonralarında çayın yanında, arkadaşlarla toplanıp beraberce vakit geçirildiğinde yada televizyon karşısında çoğu insanın severek tükettiği değişik tatlardan oluşan yiyecek çeşididir.
Kuruyemişler meyvelerin ve çekirdeklerin ısıl işlemlerin ardından kurutulmasıyla elde edilir. Elde edilen bu kuruyemişlerin hijyen kurallarına uygun ve güvenilir kişiler tarafından satın alınması gerekiyor. Halktan Kuruyemiş olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenle alabileceğiniz günlük taze kuruyemişleri sunuyoruz. İster günlük olarak isterseniz de uzun süreli kullanımlar için doypack kilitli ambalajlarımız ile ürünlerimizi size göndermekteyiz.

Baharat
Baharat ürünlerinde de perakende pazarda yerimizi almaktayız. Müşterilerimizin beğenisi ve talepleri doğrultusunda yemeklerinizin vazgeçilmez lezzeti olan baharatlarımızı online satışımızda sizlere sunuyoruz. Baharatlar yemeklerin vazgeçilmezleri haline geldikleri için ülkemizde de fazlaca tüketiliyor. Hastalıklara karşı bitkisel olarak tedavi edici bir yanları da bulunuyor. Eski mutfakların bile yemekleri tatlandırmak için kullandıkları ya da keşfettikleri baharatlarla yemekleri lezzetlendirdikleri tarihte yazmaktadır.

Kuru Meyve
Çok eskiden beri mevsim meyvelerinin kurutulup saklanması geleneğimiz haline gelmiştir. Yapılan araştırmalar sonucunda yaş meyvelere oranla kuru meyvelerin beslenme ve sağlık açısından daha faydalı olduğu kanıtlanmıştır.  Beslenme alışkanlığı olarak kuru meyve tüketmek bağışıklık sistemini güçlendirmesi ile hastalıklara karşı bünyeyi güçlendirmektedir. Besin değerleri sıralandığında ilk sıralarda yer alan kuru kayısı, kuru incir, kuru üzüm, kuru erik ve hurma gibi birçok kuru meyve çeşidini siz değerli müşterilerimizin beğenisine online olarak sunmaktayız 
İkonlar
 • ÜCRETSİZ KARGO
  99 ₺ ve üzeri siparişinizde
 • İPTAL, İADE &
  DEĞİŞİM GARANTİSİ
 • %100 GÜVENLİ ÖDEME
  256bit SSL ile 3D Ödeme
 • DOĞALLIK VE TAZELİK
  Yeni Mahsül