KAYISI ÇEKİRDEĞİ NATUREL
KAYISI ÇEKİRDEĞİ NATUREL
KAYISI ÇEKİRDEĞİ NATUREL

KAYISI ÇEKİRDEĞİ NATUREL

Fiyat : ₺27,90(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

Kayısı Çekirdeği

Kayısı çekirdeği naturel olarak tüketildiğinde insan sağlığına büyük katkı sağlayan besinlerden birisidir. Kayısı meyve olarak sindirim sistemini hızlandıran bir etkiye sahipken kaysının çekirdeği sindirim sisteminin daha düzenli çalışmasını sağlamaktadır. Kayısı çekirdeğini her yaştan insan rahatlıkla tüketebilir. Çünkü kayısı çekirdeğinde insan sağlığı için yan etki yaratacak hiçbir unsun bulunmamaktadır. Aksine kayısı çekirdeğinin bağışıklık sistemini destekleyici bir etkisi bulunmaktadır.

Kayısı Çekirdeği Naturel Faydaları Nelerdir?

Kayısı çekirdeği naturel olarak (hormon ve katkı maddesi bulunmadan) tüketildiğinde laboratuvar ortamlarında kanıtlanmış birçok faydası bulunmaktadır.

Kayısı çekirdeğinin insan sağlığına yaptığı bazı faydalı katkıları şöyledir;

 • B17 vitamini bol miktarda bulunur
 • Bağışıklık sistemini güçlendirir
 • Kansere karşı önleyicidir
 • Yüksük kan basıncını dengeler
 • A, D, K ile E vitamini deposudur
 • Kayısı yağı selülitleri azaltır
 • Cildi nemlendirir, kırışıkları giderir
 • Kayısı yağının ağrı kesici özelliği vardır

Kayısı çekirdeğinin bunlara benzeyen insan sağlığı için oldukça önemli bakım ve onarım yapıcı faydaları bulunmaktadır.

Kayısı Çekirdeği Naturel Nasıl Elde Edilir?

Kayısı çekirdeğinin natürel olması için öncelikle organik olarak yetiştirilen kayısılardan elde edilmesi gerekmektedir. Doğal ortamlarındı zirai ilaç ve hormon kullanılmadan üretilen kayısıların tam olgunlaşmasıyla birlikte hasadının yapılar çekirdeklerinden ayrılmasıyla natürel kayısı çekirdeği ortaya çıkmaktadır. Elde edilen kayısı çekirdekleri uygun koşullarda kurutulur ve sonrasında kabuklarından ayırılmaktadır. Bu süreçlerin hiçbir aşamasında katkı maddesi kullanılmaz.

Kayısı Çekirdeği Naturel Nasıl Tüketilmeli?

Kayısı çekirdeğinin insan sağlığı açısından hiçbir yan etkisi bulunmuyor. Ancak çok fazla miktarlarda tüketmek bazı bünyelerde kabızlık gibi sorunlar yaratabilmektedir. Bunun dışında çocuklarda günlük bir avuç dolusu ve yetişkinlerde iki avuç dolusu kayısı çekirdeği tüketmek vücut için hastalıklara karşı önemli bir koruyucu kalkan görevi görmektedir. Ancak kayısı çekirdeği naturel olmalıdır.

Benzer Ürünler
Ürün detay paylaş
Arkadaşını Davet Et


Anasayfa Seo Text
Kuruyemiş
Kuruyemiş, yemek sonralarında çayın yanında, arkadaşlarla toplanıp beraberce vakit geçirildiğinde yada televizyon karşısında çoğu insanın severek tükettiği değişik tatlardan oluşan yiyecek çeşididir.
Kuruyemişler meyvelerin ve çekirdeklerin ısıl işlemlerin ardından kurutulmasıyla elde edilir. Elde edilen bu kuruyemişlerin hijyen kurallarına uygun ve güvenilir kişiler tarafından satın alınması gerekiyor. Halktan Kuruyemiş olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenle alabileceğiniz günlük taze kuruyemişleri sunuyoruz. İster günlük olarak isterseniz de uzun süreli kullanımlar için doypack kilitli ambalajlarımız ile ürünlerimizi size göndermekteyiz.

Baharat
Baharat ürünlerinde de perakende pazarda yerimizi almaktayız. Müşterilerimizin beğenisi ve talepleri doğrultusunda yemeklerinizin vazgeçilmez lezzeti olan baharatlarımızı online satışımızda sizlere sunuyoruz. Baharatlar yemeklerin vazgeçilmezleri haline geldikleri için ülkemizde de fazlaca tüketiliyor. Hastalıklara karşı bitkisel olarak tedavi edici bir yanları da bulunuyor. Eski mutfakların bile yemekleri tatlandırmak için kullandıkları ya da keşfettikleri baharatlarla yemekleri lezzetlendirdikleri tarihte yazmaktadır.

Kuru Meyve
Çok eskiden beri mevsim meyvelerinin kurutulup saklanması geleneğimiz haline gelmiştir. Yapılan araştırmalar sonucunda yaş meyvelere oranla kuru meyvelerin beslenme ve sağlık açısından daha faydalı olduğu kanıtlanmıştır.  Beslenme alışkanlığı olarak kuru meyve tüketmek bağışıklık sistemini güçlendirmesi ile hastalıklara karşı bünyeyi güçlendirmektedir. Besin değerleri sıralandığında ilk sıralarda yer alan kuru kayısı, kuru incir, kuru üzüm, kuru erik ve hurma gibi birçok kuru meyve çeşidini siz değerli müşterilerimizin beğenisine online olarak sunmaktayız 
İkonlar
 • ÜCRETSİZ KARGO
  99 ₺ ve üzeri siparişinizde
 • İPTAL, İADE &
  DEĞİŞİM GARANTİSİ
 • %100 GÜVENLİ ÖDEME
  256bit SSL ile 3D Ödeme
 • DOĞALLIK VE TAZELİK
  Yeni Mahsül