KAHVE KREMASI
KAHVE KREMASI
KAHVE KREMASI

KAHVE KREMASI

Fiyat : ₺7,48(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

Kahve Kreması

Kahvenin kendine has acımtırak tadını beğenmeyenler kahve tutkularından vazgeçmeyerek kahve kreması kullanarak tüketmektedir. Kahve kreması doğal yöntemler kullanılarak elde edilen bir üründür. Kahvelere ayrı bir lezzet katan kahve kreması kahvenin aromasını bozmadan acılık veren tadını gidermektedir. Doğal kahve kreması kullanarak herkes acı bir tadı lezzet şölenine çevirerek içebiliyor.

Kahve Kreması Nasıl Yapılır?

Kahve kreması yapımında ana malzeme olarak süt kullanılmaktadır. Sütün belirli bir süre kaynatılarak içerisinde bulunan suyun buharlaşması sağlanırken değerli yağların yoğunlaşması meydana gelmektedir. Süt içerisinde bulunan besleyici değerlerin kaybolmadan yoğunlaşan yağlı tabakanın ısı uygulanarak toz hale getirilmesiyle kahve kremaları elde edilmektedir. Kahve kreması sıvılarla temas ettiği anda o muhteşem lezzete dönüşmektedir.

Kahve Kreması Nasıl Kullanılır?

Kahve kremasını herkes rahat bir şekilde kullanabilir. Bir fincan içerisine kahve ile kahve kreması istenilen damak tadı ölçülerinde koyularak üzerine sıcak su eklenerek kullanılmaktadır. Kahvenin daha tatlı olmasını isteyenler kahve kreması yanında şeker, çikolata veya diğer tatlandırıcıları ekleyebilir. Kahve kremasının sütten elde edilmesi sebebiyle yan etkisi bulunmuyor ancak, kahve tüketiminde aşırıya kaçmak uykusuzluk gibi sorunlara sebep olmaktadır. Daha az miktarda kahve ve daha çok miktarda kahve kreması kullanmak ise uyku düzeninde herhangi bir sorunun ortaya çıkmasını engellemektedir.

Kahve Kreması Faydalı Mıdır?

Kahve kreması yapımında büyük ölçüde süt kullanılmaktadır.

Kahve ve sütün insan sağlığı açısından faydalarını şöyle saymak mümkündür;

 • Protein kaynağıdır,
 • Kalsiyum bol miktarda bulunur,
 • Kahveyle birlikte uyarıcı etkisi bulunur,
 • Beyin fonksiyonlarını hareketlendirir,
 • A – B – C – D – E ve K vitamini bakımından zengindir,
 • Büyümeyi destekler

Kahve kreması sütte bulunan değerlerin yoğunlaştırılmış haline sahiptir. Doğal yollarla üretilmiş olan kahve kreması sağlık açısından hiçbir yan etki içermez.

Ürün detay paylaş
Arkadaşını Davet Et


Anasayfa Seo Text
Kuruyemiş
Kuruyemiş, yemek sonralarında çayın yanında, arkadaşlarla toplanıp beraberce vakit geçirildiğinde yada televizyon karşısında çoğu insanın severek tükettiği değişik tatlardan oluşan yiyecek çeşididir.
Kuruyemişler meyvelerin ve çekirdeklerin ısıl işlemlerin ardından kurutulmasıyla elde edilir. Elde edilen bu kuruyemişlerin hijyen kurallarına uygun ve güvenilir kişiler tarafından satın alınması gerekiyor. Halktan Kuruyemiş olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenle alabileceğiniz günlük taze kuruyemişleri sunuyoruz. İster günlük olarak isterseniz de uzun süreli kullanımlar için doypack kilitli ambalajlarımız ile ürünlerimizi size göndermekteyiz.

Baharat
Baharat ürünlerinde de perakende pazarda yerimizi almaktayız. Müşterilerimizin beğenisi ve talepleri doğrultusunda yemeklerinizin vazgeçilmez lezzeti olan baharatlarımızı online satışımızda sizlere sunuyoruz. Baharatlar yemeklerin vazgeçilmezleri haline geldikleri için ülkemizde de fazlaca tüketiliyor. Hastalıklara karşı bitkisel olarak tedavi edici bir yanları da bulunuyor. Eski mutfakların bile yemekleri tatlandırmak için kullandıkları ya da keşfettikleri baharatlarla yemekleri lezzetlendirdikleri tarihte yazmaktadır.

Kuru Meyve
Çok eskiden beri mevsim meyvelerinin kurutulup saklanması geleneğimiz haline gelmiştir. Yapılan araştırmalar sonucunda yaş meyvelere oranla kuru meyvelerin beslenme ve sağlık açısından daha faydalı olduğu kanıtlanmıştır.  Beslenme alışkanlığı olarak kuru meyve tüketmek bağışıklık sistemini güçlendirmesi ile hastalıklara karşı bünyeyi güçlendirmektedir. Besin değerleri sıralandığında ilk sıralarda yer alan kuru kayısı, kuru incir, kuru üzüm, kuru erik ve hurma gibi birçok kuru meyve çeşidini siz değerli müşterilerimizin beğenisine online olarak sunmaktayız 
İkonlar
 • ÜCRETSİZ KARGO
  99 ₺ ve üzeri siparişinizde
 • İPTAL, İADE &
  DEĞİŞİM GARANTİSİ
 • %100 GÜVENLİ ÖDEME
  256bit SSL ile 3D Ödeme
 • DOĞALLIK VE TAZELİK
  Yeni Mahsül