İTHAL KURU MEYVE
İTHAL KURU MEYVE
İTHAL KURU MEYVE

İTHAL KURU MEYVE

Ananas ve Mango

Kuru Meyve Nedir?

Kuru meyve belirli kurallara uyularak taze meyvelerin su miktarını yok etmektir. Özel makinelerle yapılan bu işlem yapılırken meyvelerin içerdiği vitamin ve minerallere asla zarar vermemek gerekmektedir.

Bol Vitamin İçerir

İthal kuru meyve adeta bir vitamin deposu oluşu ile hem bir eğlencelik hem de güzel bir çerezdir. Hijyenik kurallara uyularak ve bin bir zahmetle üretilmesine rağmen kesinlikle bu özelliğinin fiyatına yansımamış olması ise güzel bir avantajdır.

Güvenilir ve Kaliteli

Birbirinden kaliteli ürünleri halkla ulaştırmak üzere açılmış satış noktaları ve internet üzerinden satış yapan siteler yolu ile istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üretim aşamasında gösterilen titizlik ve hassasiyeti tüketiciye ulaştırma aşamasında da uygulamış olmak insana güven hissi vermektedir.

Kuru Meyve Tüketmenin Faydaları

Kuru meyve tüketiminin birçok avantajı vardır.

Bu avantajlar şunlardır:

 • Dengeli tüketmek koşulu ile vücudun ihtiyacı olan mineral ve vitaminleri sağlar,
 • Metabolizma için oldukça yararlıdır,
 • Güzel bir ara öğün olarak tüketilebilir.
 • Ara öğün olarak tüketildiği zaman kilo vermeye de faydalı olacaktır.
 • Kuru meyveler taze meyvelere oranla daha dayanıklıdır ve uzun süre muhafaza edilebilir.
 • İthal kuru meyve içeriklerindeki yüksek lif oranı sayesinde insan uzun süre tok kalabilir. Bu anlamda kullanmak kilo kontrolü amacına da hizmet eder.
 • Sindirimi düzenleyici özelliği vardır.

Bahsedilen bütün bu güzel özellikleri sayesinde halkın her kesimi tarafından yoğun rağbet görmektedir.

İçeriğindeki yararlı vitamin ve minerallerin yanı sıra kolaylıkla ulaşılabilir olması da ilgi ve rağbeti artırmaktadır. İnternet sitesi üzerinden istediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz. Zahmetsizce vereceğiniz siparişleriniz özenle paketlenerek kargo aracılığı ile size kısa zamanda ulaştırılacaktır. İthal kuru meyve kargo ve ulaşım aşamasında gösterilen hassasiyet ise bir başka özelliği olmaktadır.

Benzer Ürünler
Ürün detay paylaş
Arkadaşını Davet Et


Anasayfa Seo Text
Kuruyemiş
Kuruyemiş, yemek sonralarında çayın yanında, arkadaşlarla toplanıp beraberce vakit geçirildiğinde yada televizyon karşısında çoğu insanın severek tükettiği değişik tatlardan oluşan yiyecek çeşididir.
Kuruyemişler meyvelerin ve çekirdeklerin ısıl işlemlerin ardından kurutulmasıyla elde edilir. Elde edilen bu kuruyemişlerin hijyen kurallarına uygun ve güvenilir kişiler tarafından satın alınması gerekiyor. Halktan Kuruyemiş olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenle alabileceğiniz günlük taze kuruyemişleri sunuyoruz. İster günlük olarak isterseniz de uzun süreli kullanımlar için doypack kilitli ambalajlarımız ile ürünlerimizi size göndermekteyiz.

Baharat
Baharat ürünlerinde de perakende pazarda yerimizi almaktayız. Müşterilerimizin beğenisi ve talepleri doğrultusunda yemeklerinizin vazgeçilmez lezzeti olan baharatlarımızı online satışımızda sizlere sunuyoruz. Baharatlar yemeklerin vazgeçilmezleri haline geldikleri için ülkemizde de fazlaca tüketiliyor. Hastalıklara karşı bitkisel olarak tedavi edici bir yanları da bulunuyor. Eski mutfakların bile yemekleri tatlandırmak için kullandıkları ya da keşfettikleri baharatlarla yemekleri lezzetlendirdikleri tarihte yazmaktadır.

Kuru Meyve
Çok eskiden beri mevsim meyvelerinin kurutulup saklanması geleneğimiz haline gelmiştir. Yapılan araştırmalar sonucunda yaş meyvelere oranla kuru meyvelerin beslenme ve sağlık açısından daha faydalı olduğu kanıtlanmıştır.  Beslenme alışkanlığı olarak kuru meyve tüketmek bağışıklık sistemini güçlendirmesi ile hastalıklara karşı bünyeyi güçlendirmektedir. Besin değerleri sıralandığında ilk sıralarda yer alan kuru kayısı, kuru incir, kuru üzüm, kuru erik ve hurma gibi birçok kuru meyve çeşidini siz değerli müşterilerimizin beğenisine online olarak sunmaktayız 
İkonlar
 • ÜCRETSİZ KARGO
  99 ₺ ve üzeri siparişinizde
 • İPTAL, İADE &
  DEĞİŞİM GARANTİSİ
 • %100 GÜVENLİ ÖDEME
  256bit SSL ile 3D Ödeme
 • DOĞALLIK VE TAZELİK
  Yeni Mahsül