Fıstık Tuzsuz Lüks 1 Kg.
Fıstık Tuzsuz Lüks 1 Kg.
FISTIK TUZSUZ LÜKS 1 Kg.
FISTIK TUZSUZ LÜKS 1 Kg.

Fıstık Tuzsuz Lüks 1 Kg.

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : ₺26,90(KDV Dahil)
İndirimli : ₺24,21(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

Lüks Tuzsuz Fıstık

Fıstık tuzsuz lüks, yer fıstığı çeşitlerinden biridir. Tuzlu fıstık, tuzsuz fıstık, ballı fıstık, susamlı fıstık, baharatlı fıstık derken birçok çeşidi ortaya çıkmıştır. Lüks tuzsuz fıstık bunların içerisinde tercih olarak ön sıralarda yer almaktadır.

Tuzsuz Lüks Fıstık Nedir?

Yer fıstığının bir derece işleme tabi tutulmuş halidir. Tuzsuz olması, lezzet bakımından daha kolay anlaşılmasına sebep olur. Hafif kavrulmuş ve damakta hoş bir lezzet bırakan tuzsuz lüks fıstık türü, vitrinlerde yerini alması gereken bir üründür. Kuruyemişçilerde şölen meydana getiren fıstık çeşitleri arasında görsel olarak karışımlı olanlar göze gelse de lezzet olarak sade olanlar her zaman lüks kategorisinde kendini muhafaza etmektedir.

Tuzsuz Lüks Fıstığının Bilinen Faydaları Nelerdir?

Fıstık tuzsuz lüks, yer fıstığının çeşitleri arasında bulunan ve en hafifi diyeceğimiz lezzete sahip olan üründür ve faydaları çoktur;

 • Her şeyden önce kalbe kuvvet verir.
 • Bedene güç ve kuvvet verir.
 • Çocuklarda tüketilmesi hem hafıza gelişimini hem beden gelişimini destekler.
 • Tuzsuz olduğu için cilt kuruluğu yapmaz ve tansiyon tehlikesi oluşturmaz.
 • Kabızlık gibi sorunlara şifa niyetine yetişmektedir.

Fıstık deyince faydalarını belirli maddelerle sıralamak mümkün değildir. Her şeyden önce gençleştirici bir iksire sahip olan tuzsuz fıstığın tüketilmesinde çokça fayda görülmektedir. Her şeyin aşırısı zarardır diyerek aşırısından da sakınmak gerekir.

Tuzsuz Fıstık Neden Tercih Edilmektedir?

Fıstık tuzsuz lüks olarak üretilmesi çeşitten ziyade kalitesiyle ilgilidir. Kalitesi ve lezzetiyle ön plana çıkan fıstığın bu çeşidi, lüks olduğu için ev için alınacak seçenekler arasında olabildiği gibi ikramlık olarak, hediyelik olarak da rahatlıkla tercih edilebilecek üründür. Kalitesi bakımından güvenilir bir lezzet olan bu fıstık türü, tercih edenleri çok memnun etmekte ve pişmanlık yaşatmaktadır.

Benzer Ürünler
Ürün detay paylaş
İkonlar
 • HIZLI KARGO
  Aynı gün gönderim
 • İPTAL, İADE &
  DEĞİŞİM GARANTİSİ
 • %100 GÜVENLİ ÖDEME
  256bit SSL ile 3D Ödeme
 • DOĞALLIK VE TAZELİK
  Yeni Mahsül