FISTIK TUZLU LÜKS
FISTIK TUZLU LÜKS
FISTIK TUZLU LÜKS

FISTIK TUZLU LÜKS

Fiyat : ₺24,90(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

Tuzlu Fıstık

Fıstık tuzlu lüks olabilmesi için özel boyutlandırmalar yapılarak en büyük boyutlu olanların ayrılmasıyla elde edilmektedir. Boyutuna göre birinci sınıf olarak ayrılan fıstıklar doğal tuz kullanılarak kavrulur ve doyumsuz lezzetlerden biri olan tuzlu fıstık ortaya çıkar. Kuruyemişler arasında en çok tercih edilen tuzlu fıstık farklı içeceklerle veya sade bir şekilde yenilebilir. Toprak altında yetişen fıstıklarda zirai ilaçlar ve zirai gübreler kullanılmadan sadece organik gübre ve su ile yetiştirilmektedir. Bu sebeple fıstık tamamen doğal ve besleyici özellikleri olan bir kuruyemiş türüdür.

Fıstık Tuzlu Lüks Faydaları

Fıstık her yaştan insanın severek tükettiği kuruyemişlerden birisidir. Fıstık tuzlu lüks tüketiminde insan sağlı açısından önemli vitamin ve mineraller bulunmaktadır.

Fıstığın faydalarından bazılarını şu şekilde sıralamak mümkündür;

 • Safra taşlarının küçülmesini ve kaybolmasını sağlar
 • Depresyona karşı iyi gelir
 • Hafıza güçlendirir
 • Kalp dostu yağlar içerir
 • Kemik gelişimini destekler
 • Yara iyileştirme ve ağrı azaltma özelliği vardır
 • Fıstık kavrulmasında kullanılan doğal tuzlarda 82 farklı mineral bulunmaktadır. Fıstık tüketiminin insan sağlığı açısından hiçbir zararı olmamasına karşılık bazı hassasiyeti bulunan kişilerin dikkatli tüketmesinde fayda vardır.

Fıstık Tuzlu Lüks Tüketimi Nasıl Olmalıdır?

Fıstık her yaştan insanın tüketebileceği kuruyemişlerden biridir. Ancak fıstık bazı insanlarda doğuştan gelen bir alerjik reaksiyonu tetikleme yapabiliyor. Bu sebeple fıstığa karşı alerjisi bulunanların fıstığa karşı mesafeli veya dikkatli tüketmesi gerekmektedir. Fıstık kavrulmasında kullanılan doğal tuzların insan sağlığına önemli katkıları vardır.

Ancak tansiyon gibi tuza bağlı rahatsızlığı bulunanlar fıstık üzerinde bulunan kabukları temizleyerek tüketebilir. Bu iki grubun dışında kalanlar rahatlıkla günlük iki avuç fıstık tüketebilir. Fıstık tuzlu lüks tercih edenler bu fıstıkların üzerinde bulunan kabukları kolay bir şekilde temizleyerek lezzeti bozulmadan yiyebilirler.

Benzer Ürünler
Ürün detay paylaş
Arkadaşını Davet Et


Anasayfa Seo Text
Kuruyemiş
Kuruyemiş, yemek sonralarında çayın yanında, arkadaşlarla toplanıp beraberce vakit geçirildiğinde yada televizyon karşısında çoğu insanın severek tükettiği değişik tatlardan oluşan yiyecek çeşididir.
Kuruyemişler meyvelerin ve çekirdeklerin ısıl işlemlerin ardından kurutulmasıyla elde edilir. Elde edilen bu kuruyemişlerin hijyen kurallarına uygun ve güvenilir kişiler tarafından satın alınması gerekiyor. Halktan Kuruyemiş olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenle alabileceğiniz günlük taze kuruyemişleri sunuyoruz. İster günlük olarak isterseniz de uzun süreli kullanımlar için doypack kilitli ambalajlarımız ile ürünlerimizi size göndermekteyiz.

Baharat
Baharat ürünlerinde de perakende pazarda yerimizi almaktayız. Müşterilerimizin beğenisi ve talepleri doğrultusunda yemeklerinizin vazgeçilmez lezzeti olan baharatlarımızı online satışımızda sizlere sunuyoruz. Baharatlar yemeklerin vazgeçilmezleri haline geldikleri için ülkemizde de fazlaca tüketiliyor. Hastalıklara karşı bitkisel olarak tedavi edici bir yanları da bulunuyor. Eski mutfakların bile yemekleri tatlandırmak için kullandıkları ya da keşfettikleri baharatlarla yemekleri lezzetlendirdikleri tarihte yazmaktadır.

Kuru Meyve
Çok eskiden beri mevsim meyvelerinin kurutulup saklanması geleneğimiz haline gelmiştir. Yapılan araştırmalar sonucunda yaş meyvelere oranla kuru meyvelerin beslenme ve sağlık açısından daha faydalı olduğu kanıtlanmıştır.  Beslenme alışkanlığı olarak kuru meyve tüketmek bağışıklık sistemini güçlendirmesi ile hastalıklara karşı bünyeyi güçlendirmektedir. Besin değerleri sıralandığında ilk sıralarda yer alan kuru kayısı, kuru incir, kuru üzüm, kuru erik ve hurma gibi birçok kuru meyve çeşidini siz değerli müşterilerimizin beğenisine online olarak sunmaktayız 
İkonlar
 • ÜCRETSİZ KARGO
  99 ₺ ve üzeri siparişinizde
 • İPTAL, İADE &
  DEĞİŞİM GARANTİSİ
 • %100 GÜVENLİ ÖDEME
  256bit SSL ile 3D Ödeme
 • DOĞALLIK VE TAZELİK
  Yeni Mahsül