FINDIK KAVRULMUŞ
FINDIK KAVRULMUŞ
FINDIK KAVRULMUŞ

FINDIK KAVRULMUŞ

Geleneksel Lezzetlerin Profesyonel Sunumu

Kaliteli ürünlerin halk ile buluştuğu adres olarak fındık kavrulmuş ve kuru meyve seçenekleri özenle sunulmaktadır. Profesyonel hizmet anlayışı ve kurumsal alt yapısı sayesinde geleneksel tatları içeren ürün kategorisi içerisinde pek çok lezzet ile hizmet verilmektedir. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve elde edilen başarılar sayesinde tüm ürünlerde üstün kalite standartlarına ulaşılarak faaliyet yürütülmektedir.

Kalite İle Bütünleşen Fındık Kavrulmuş Lezzetleri

Yöresel ürünlerin yanında çeşitli tatları bir arada sunarken kalite ile bütünleşen uyumu sayesinde sektörün başarılı isimleri arasına adını yazdırarak damak zevkine hitap edilmektedir. Özellikle uygun fiyat politikası ve müşteri memnuniyetine verilen değer kapsamında oldukça dikkat çeken lezzetler halk ile buluşturulmaktadır. Yapmış olduğumuz hizmetler kapsamında oldukça farklı lezzet ve ürün seçeneği sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Sağlıklı Bir Yaşama Ulaşmak İçin Fındık Kavrulmuş Ürünleri

Sağlık açısından önemli faydalar oluşturması bakımından ilk tercih gören fındık kavrulmuş ürünleri dikkatleri üzerinde toplamaktadır.

Bu lezzetin sahip olduğu faydalar şu şekilde sıralanabilir:

 • Kemik sağlığını korur
 • Kalp ve damar sağlığını dengeler
 • Kas ağrıları üzerinde olumlu etki yaratır
 • Kramplar için gerekli olan önlemleri oluşturur
 • Beyin fonksiyonlarının sağlıklı olmasına katkı yapar
 • Bağışıklık sistemini güçlü hale getirir

Tüm bunlar fındık ürünlerinden elde edilecek sağlıklı bir yaşama ulaşmanın sonuçlarını oluşturmaktadır. Birçok sağlık probleminin önüne geçilmesinde etkili bir lezzet olmaktadır.

Fındıktan Gelen Besin Değerleri İle Kaliteli Hayatlar

Hayatın getirmiş olduğu yorucu ortamlara uyum sağlamak ve vücudun sahip olduğu fonksiyonların korunması açısından besin değerleri yüksek ürünlerin tüketilmesi önemlidir. Bu açıdan fındıkta yer alan yüksek besin değerleri sağlıklı ve kaliteli yaşamlara ulaşmak açısından son derece etkili olmaktadır. Fındık kavrulmuş ürünleri ile tanışarak sağlığınızı koruma altına alabilir ve kaliteli lezzetler sayesinde besin dengenizi oluşturabilirsiniz.

 

 

Benzer Ürünler
Ürün detay paylaş
Arkadaşını Davet Et


Anasayfa Seo Text
Kuruyemiş
Kuruyemiş, yemek sonralarında çayın yanında, arkadaşlarla toplanıp beraberce vakit geçirildiğinde yada televizyon karşısında çoğu insanın severek tükettiği değişik tatlardan oluşan yiyecek çeşididir.
Kuruyemişler meyvelerin ve çekirdeklerin ısıl işlemlerin ardından kurutulmasıyla elde edilir. Elde edilen bu kuruyemişlerin hijyen kurallarına uygun ve güvenilir kişiler tarafından satın alınması gerekiyor. Halktan Kuruyemiş olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenle alabileceğiniz günlük taze kuruyemişleri sunuyoruz. İster günlük olarak isterseniz de uzun süreli kullanımlar için doypack kilitli ambalajlarımız ile ürünlerimizi size göndermekteyiz.

Baharat
Baharat ürünlerinde de perakende pazarda yerimizi almaktayız. Müşterilerimizin beğenisi ve talepleri doğrultusunda yemeklerinizin vazgeçilmez lezzeti olan baharatlarımızı online satışımızda sizlere sunuyoruz. Baharatlar yemeklerin vazgeçilmezleri haline geldikleri için ülkemizde de fazlaca tüketiliyor. Hastalıklara karşı bitkisel olarak tedavi edici bir yanları da bulunuyor. Eski mutfakların bile yemekleri tatlandırmak için kullandıkları ya da keşfettikleri baharatlarla yemekleri lezzetlendirdikleri tarihte yazmaktadır.

Kuru Meyve
Çok eskiden beri mevsim meyvelerinin kurutulup saklanması geleneğimiz haline gelmiştir. Yapılan araştırmalar sonucunda yaş meyvelere oranla kuru meyvelerin beslenme ve sağlık açısından daha faydalı olduğu kanıtlanmıştır.  Beslenme alışkanlığı olarak kuru meyve tüketmek bağışıklık sistemini güçlendirmesi ile hastalıklara karşı bünyeyi güçlendirmektedir. Besin değerleri sıralandığında ilk sıralarda yer alan kuru kayısı, kuru incir, kuru üzüm, kuru erik ve hurma gibi birçok kuru meyve çeşidini siz değerli müşterilerimizin beğenisine online olarak sunmaktayız 
İkonlar
 • ÜCRETSİZ KARGO
  99 ₺ ve üzeri siparişinizde
 • İPTAL, İADE &
  DEĞİŞİM GARANTİSİ
 • %100 GÜVENLİ ÖDEME
  256bit SSL ile 3D Ödeme
 • DOĞALLIK VE TAZELİK
  Yeni Mahsül