CEVİZ İÇİ ÖZEL
CEVİZ İÇİ ÖZEL
CEVİZ İÇİ ÖZEL
CEVİZ İÇİ ÖZEL

CEVİZ İÇİ ÖZEL

Doğal Sağlık Deposu Ceviz

Organik gıda ürünlerinin en dolusu olan ceviz içi özel bir kuruyemiştir. Özellikle beyin için son derece yararlı olan bu değer, onlarca ilacın içinde kullanılır. Çocuk gelişiminde de özel yeri olan cevizi, platformumuzda en taze ve leziz haliyle bulabilirsiniz. Yeme içme alışkanlıkları içinde bulunması sağlıklı olma bakımından önem taşıyan cevizin en lezzetli halini sizler için sunmaktayız. Her öğününüze ayrı bir lezzet ve sağlık katacak olan bu ürünü kalite skalasında satın almak için kategorimize göz atabilirsiniz.

Organik Ceviz İçi Özel

Ceviz içi, kahvaltı öğününde özel bir yeri olan özel bir bitkidir. Sağlığımız için yararlı olan özel bir besin olan ceviz, Omega 3 ve Omega 6 vitaminleri bakımından özel bir katkı sağlar. Sofralarımıza sürekli olarak eklememiz gereken ceviz içi, antioksidan bakımından güçlü bileşenleri içerdiği gibi özel bir yağa sahiptir. Vücuda sağlık katan bu yağ cevizde bulunurken, çocukların kahvaltı öğününde tüketmeleri zihinsel gelişimlerinde son derece etkilidir. Çocuklara beslenme alışkanlığı olarak kazandırılması gereken ceviz, B12, D vitamini ve demir vitamini takviyesi sağlayıcı bir yapı taşır. Ceviz içi özel fiyatlarla kategorimizde sunulmaktadır.

Zihinsel Gelişimde Ceviz İçi Özel

Gelişim çağında tüketilen gıdaların özel bir yeri vardır. Tüketilen besinler hem besleyici, hem fiziksel gelişimi sağlayıcı hem de zararlı içeriğe sahip olmamalıdır. Bu bakımdan ceviz içi yararlı bir besindir. Her bünyenin belirli oranda ceviz tüketmesi birçok rahatsızlığa karşı önlem alma niteliği taşımaktadır. Platformumuz üzerinde taze ve sağlıklı cevizleri sizler için sunmaktayız.

Ceviz İçi Özel Fiyatlar

Sağlıklı gıdalar tüketmek ve bu besinlerin organik olmasını istiyorsanız platformumuzu inceleyebilirsiniz. Aileniz için güçlü bir sağlık takviyesi arıyorsanız platformumuzda yer alan ceviz içi özel ürünlerini sipariş verebilir, satın alabilirsiniz.

Benzer Ürünler
Ürün detay paylaş
Arkadaşını Davet Et


Anasayfa Seo Text
Kuruyemiş
Kuruyemiş, yemek sonralarında çayın yanında, arkadaşlarla toplanıp beraberce vakit geçirildiğinde yada televizyon karşısında çoğu insanın severek tükettiği değişik tatlardan oluşan yiyecek çeşididir.
Kuruyemişler meyvelerin ve çekirdeklerin ısıl işlemlerin ardından kurutulmasıyla elde edilir. Elde edilen bu kuruyemişlerin hijyen kurallarına uygun ve güvenilir kişiler tarafından satın alınması gerekiyor. Halktan Kuruyemiş olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenle alabileceğiniz günlük taze kuruyemişleri sunuyoruz. İster günlük olarak isterseniz de uzun süreli kullanımlar için doypack kilitli ambalajlarımız ile ürünlerimizi size göndermekteyiz.

Baharat
Baharat ürünlerinde de perakende pazarda yerimizi almaktayız. Müşterilerimizin beğenisi ve talepleri doğrultusunda yemeklerinizin vazgeçilmez lezzeti olan baharatlarımızı online satışımızda sizlere sunuyoruz. Baharatlar yemeklerin vazgeçilmezleri haline geldikleri için ülkemizde de fazlaca tüketiliyor. Hastalıklara karşı bitkisel olarak tedavi edici bir yanları da bulunuyor. Eski mutfakların bile yemekleri tatlandırmak için kullandıkları ya da keşfettikleri baharatlarla yemekleri lezzetlendirdikleri tarihte yazmaktadır.

Kuru Meyve
Çok eskiden beri mevsim meyvelerinin kurutulup saklanması geleneğimiz haline gelmiştir. Yapılan araştırmalar sonucunda yaş meyvelere oranla kuru meyvelerin beslenme ve sağlık açısından daha faydalı olduğu kanıtlanmıştır.  Beslenme alışkanlığı olarak kuru meyve tüketmek bağışıklık sistemini güçlendirmesi ile hastalıklara karşı bünyeyi güçlendirmektedir. Besin değerleri sıralandığında ilk sıralarda yer alan kuru kayısı, kuru incir, kuru üzüm, kuru erik ve hurma gibi birçok kuru meyve çeşidini siz değerli müşterilerimizin beğenisine online olarak sunmaktayız 
İkonlar
 • ÜCRETSİZ KARGO
  99 ₺ ve üzeri siparişinizde
 • İPTAL, İADE &
  DEĞİŞİM GARANTİSİ
 • %100 GÜVENLİ ÖDEME
  256bit SSL ile 3D Ödeme
 • DOĞALLIK VE TAZELİK
  Yeni Mahsül