CEVİZ İÇİ ÖZEL 1 Kg.
CEVİZ İÇİ ÖZEL 1 Kg.
CEVİZ İÇİ ÖZEL 1 Kg.

Ceviz İçi Özel 1 Kg.

Fiyat : ₺89,90(KDV Dahil)

Adet

Artır Azalt

Doğal Sağlık Deposu Ceviz

Organik gıda ürünlerinin en dolusu olan ceviz içi özel bir kuruyemiştir. Özellikle beyin için son derece yararlı olan bu değer, onlarca ilacın içinde kullanılır. Çocuk gelişiminde de özel yeri olan cevizi, platformumuzda en taze ve leziz haliyle bulabilirsiniz. Yeme içme alışkanlıkları içinde bulunması sağlıklı olma bakımından önem taşıyan cevizin en lezzetli halini sizler için sunmaktayız. Her öğününüze ayrı bir lezzet ve sağlık katacak olan bu ürünü kalite skalasında satın almak için kategorimize göz atabilirsiniz.

Organik Ceviz İçi Özel

Ceviz içi, kahvaltı öğününde özel bir yeri olan özel bir bitkidir. Sağlığımız için yararlı olan özel bir besin olan ceviz, Omega 3 ve Omega 6 vitaminleri bakımından özel bir katkı sağlar. Sofralarımıza sürekli olarak eklememiz gereken ceviz içi, antioksidan bakımından güçlü bileşenleri içerdiği gibi özel bir yağa sahiptir. Vücuda sağlık katan bu yağ cevizde bulunurken, çocukların kahvaltı öğününde tüketmeleri zihinsel gelişimlerinde son derece etkilidir. Çocuklara beslenme alışkanlığı olarak kazandırılması gereken ceviz, B12, D vitamini ve demir vitamini takviyesi sağlayıcı bir yapı taşır. Ceviz içi özel fiyatlarla kategorimizde sunulmaktadır.

Zihinsel Gelişimde Ceviz İçi Özel

Gelişim çağında tüketilen gıdaların özel bir yeri vardır. Tüketilen besinler hem besleyici, hem fiziksel gelişimi sağlayıcı hem de zararlı içeriğe sahip olmamalıdır. Bu bakımdan ceviz içi yararlı bir besindir. Her bünyenin belirli oranda ceviz tüketmesi birçok rahatsızlığa karşı önlem alma niteliği taşımaktadır. Platformumuz üzerinde taze ve sağlıklı cevizleri sizler için sunmaktayız.

Ceviz İçi Özel Fiyatlar

Sağlıklı gıdalar tüketmek ve bu besinlerin organik olmasını istiyorsanız platformumuzu inceleyebilirsiniz. Aileniz için güçlü bir sağlık takviyesi arıyorsanız platformumuzda yer alan ceviz içi özel ürünlerini sipariş verebilir, satın alabilirsiniz.

Benzer Ürünler
Ürün detay paylaş
İkonlar
 • HIZLI KARGO
  Aynı gün gönderim
 • İPTAL, İADE &
  DEĞİŞİM GARANTİSİ
 • %100 GÜVENLİ ÖDEME
  256bit SSL ile 3D Ödeme
 • DOĞALLIK VE TAZELİK
  Yeni Mahsül