CEVİZ İÇİ LÜKS
CEVİZ İÇİ LÜKS
CEVİZ İÇİ LÜKS
CEVİZ İÇİ LÜKS

CEVİZ İÇİ LÜKS

Kaliteli Ceviz İçi

Lezzet ve besleyici değeri en yüksek ceviz içi lüks olarak kabul edilmektedir. Ceviz içi lüks olabilmesi için organik olarak yetiştirilmiş ve tam olgunlaşarak toplanmış cevirlerin olması gerekmektedir. Tam olgunlaşan cevizlerin uygun hava koşullarında nemden uzak bir şekilde kurutularak içlerinin özenle kırılmasıyla lüks ceviz içi elde edilmektedir. Ceviz içi Türk mutfağında da önemli lezzetlerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Ceviz içi herkes tarafından beğenilen atıştırmalıklar arasında da en beğenilen kuruyemiştir.

Ceviz İçi Lüks Faydaları

Ceviz içi lüks şekil olarak beyne benzediği için öncelikle en çok fayda sağladığı organ beyindir. Ceviz metabolizmanın düzenli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Çocukların gelişmesini ve büyümesini sağlayan nükleik asit sentezi aktivitelerini düzenler sindirim sistemlerinin aktif olarak çalışmasını sağlar.

Cevizde bulunan vitamin ve mineraller ise;

 • Demir
 • Kalsiyum
 • Bakır
 • Selenyum
 • Çinko

Gibi değerli besin öğelerine sahiptir. Düzenli olarak ceviz tüketimi kanser başta olmak üzere kalp ve damar hastalıklarına karşı vücut direncini artırmaktadır. Ceviz içi yüksek miktarda doymuş yağ içermektedir.

Ceviz İçi Lüks Tüketimi Nasıl Olmalıdır?

Cevizi içi her yaşta çocuk ve yetişkinlerin tüketmesi gereken değerli bir besin ve enerji kaynağıdır. Ceviz içinin çok tüketilmesinde klinik olarak belirlenmiş bir yan etki bulunmuyor. Ancak cevizde bulunan doğal yağ sebebiyle aşırı tüketim yapılan ceviz içi sindirim sistemlerinin daha hızlı çalışmasını sağlamaktadır.

Bunun dışında ceviz içi her yaştan insanın günlük en az bir avuç dolusu ve en fazla iki avuç dolusu kadar ölçülerde yemesinde sağlık açısından hiçbir sorun yaratmamaktadır. Zirai ilaç ve hormon tarzı katkılar kullanılmadan doğal alanlarında yetiştirilen ceviz içi lüks sağlık açısından kötü bir etkisi olmaması yanında ciddi bir katkı sağlamaktadır.

 

Benzer Ürünler
Ürün detay paylaş
Arkadaşını Davet Et


Anasayfa Seo Text
Kuruyemiş
Kuruyemiş, yemek sonralarında çayın yanında, arkadaşlarla toplanıp beraberce vakit geçirildiğinde yada televizyon karşısında çoğu insanın severek tükettiği değişik tatlardan oluşan yiyecek çeşididir.
Kuruyemişler meyvelerin ve çekirdeklerin ısıl işlemlerin ardından kurutulmasıyla elde edilir. Elde edilen bu kuruyemişlerin hijyen kurallarına uygun ve güvenilir kişiler tarafından satın alınması gerekiyor. Halktan Kuruyemiş olarak siz değerli müşterilerimize en kaliteli ve güvenle alabileceğiniz günlük taze kuruyemişleri sunuyoruz. İster günlük olarak isterseniz de uzun süreli kullanımlar için doypack kilitli ambalajlarımız ile ürünlerimizi size göndermekteyiz.

Baharat
Baharat ürünlerinde de perakende pazarda yerimizi almaktayız. Müşterilerimizin beğenisi ve talepleri doğrultusunda yemeklerinizin vazgeçilmez lezzeti olan baharatlarımızı online satışımızda sizlere sunuyoruz. Baharatlar yemeklerin vazgeçilmezleri haline geldikleri için ülkemizde de fazlaca tüketiliyor. Hastalıklara karşı bitkisel olarak tedavi edici bir yanları da bulunuyor. Eski mutfakların bile yemekleri tatlandırmak için kullandıkları ya da keşfettikleri baharatlarla yemekleri lezzetlendirdikleri tarihte yazmaktadır.

Kuru Meyve
Çok eskiden beri mevsim meyvelerinin kurutulup saklanması geleneğimiz haline gelmiştir. Yapılan araştırmalar sonucunda yaş meyvelere oranla kuru meyvelerin beslenme ve sağlık açısından daha faydalı olduğu kanıtlanmıştır.  Beslenme alışkanlığı olarak kuru meyve tüketmek bağışıklık sistemini güçlendirmesi ile hastalıklara karşı bünyeyi güçlendirmektedir. Besin değerleri sıralandığında ilk sıralarda yer alan kuru kayısı, kuru incir, kuru üzüm, kuru erik ve hurma gibi birçok kuru meyve çeşidini siz değerli müşterilerimizin beğenisine online olarak sunmaktayız 
İkonlar
 • ÜCRETSİZ KARGO
  99 ₺ ve üzeri siparişinizde
 • İPTAL, İADE &
  DEĞİŞİM GARANTİSİ
 • %100 GÜVENLİ ÖDEME
  256bit SSL ile 3D Ödeme
 • DOĞALLIK VE TAZELİK
  Yeni Mahsül