Pasta ve Kekler Lezzet Katan Kuru Meyveler

kuru meyve

Pasta ve Kekler Lezzet Katan Kuru Meyveler

Gıda sektöründe 2016 yılından beri varlık gösteren firma pasta ve böreklere lezzet katan kuru meyvelerin satışını yapıyor. Bu meyveler misafirlerin ağırlanması için yapılan ikramlıkların lezzetlenmesini sağlarken aynı zaman zayıflama ve sağlıklı kalma amacıyla yapılan diyet listelerine de eklenip tüketilebiliyor. Firma bu kuru meyve çeşitlerini her müşterisinin alabilmesi için uygun fiyata satıyor. Kuru meyveleri satın almak isteyenler web sitesi üzerinden istedikleri ürünü bulup siparişlerini verebiliyorlar.

Yemeklerin Tamamlayıcısı Olan Baharatlar

Firmanın online olarak satışını yaptığı ürünler arasında baharatlar da bulunuyor. Bu baharatlar yemeklerin tamamlayıcısı olarak kullanılmakta olan baharatlar oluyor. Farklı tatları ve yararları olan bu baharatlar sulu yemekler, fırın yemekleri, köfteler, kızartmaları ve daha pek çok yemekte kullanılabiliyor.

Firmanın baharatlarını denemek isteyenler çörek otu, yenibahar, kara biber, pul biber, zencefil, kekik, kimyon, isot, nane ve zerdeçal gibi baharatlarını tercih edebiliyorlar. Kekik baharatı etlere lezzet verirken pul biber köftelerde ve sulu yemeklerde kullanılabiliyor. Sayfadan satın alınan baharatlar yemekler dışında soğuk algınlığı gibi rahatsızlıklar için yapılan ilaçlara eklenerek de tüketilebiliyor.

Sabah Ve Akşam Kahveleriniz Firmadan

30 ilde şubeye sahip olan bu şubelerine ulaşamayanlara da web sitesi üzerinden ulaşmayı amaçlayan firmanın ürünleri arasında kahve çeşitleri yer alıyor. Bu sayede kişiler eşleri ya da çocuklarıyla içecekleri sabah ve akşam kahvelerini firmadan satın alabiliyorlar. Firmanın sitesinde iki çeşit kahve bulunuyor.

Bu kahveler kahve gold ve Türk kahvesidir. Ayrıca kahvelerini kremalı olarak içmek isteyenler için kahve kreması satışı da yine firmanın web sitesinde yer alan kahve bölümünde yapılıyor. Satın alınabilecek kahvelerin paketleri 250 gr, 500 gr ve 1 kg şeklinde oluyor. Bu sayede kahve almak isteyenler bir paket türünü seçerek kahve çeşitlerini satın alabiliyorlar.

Lezzetli Ve Taze Kuruyemişler

Ülkemizde insanların geneli kuruyemiş tüketme alışkanlığına sahip olduğu için firma lezzetli ve taze kuruyemişlerini satışa sunuyor. Bu kuruyemişler ülkemizin geleneksel tatları oluyor.

Firmanın kuruyemişleri arasında şunlar bulunuyor;

  • Fındık
  • Çiğ kaju
  • Fındık içi
  • Fıstık
  • Ay çekirdeği
  • Beyaz leblebi
  • Kavrulmuş badem
  • Kavrulmuş kaju
  • Kabak çekirdeği
  • Antep fıstığı

Kişiler bu ürünleri isterlerse ikram için isterlerse TV karşısında tüketmek için satın alabiliyorlar. Çiğ olan kuruyemişlerde tuz olmadığı için pasta, kek, börek veya salata gibi yemeklere katılarak kullanılabiliyor.

Ağızları Tatlandıran Şekerlemeler

Baharatlar, kuru meyveler, kahveler ve kuruyemişler dışında site üzerinden satın alınabilecek ürünler arasında ağızları tatlandıracak şekerlemeler de bulunuyor. Bu şekerlemeler 7’den 77’ye her insanın tüketebileceği lezzetli ürünler oluyor. Satın alınabilecek şekerlemeler arasında ise jöle şeker, jelibon, badem şeker, top top sakız, kayısı çekirdeği beyaz ve renkli ürünleri bulunuyor. Bunlarda firma tarafından 5 kg, 1 kg ve 500 gr’lık paketlerle satılıyor. Bu ürünler atıştırmalık tüketimi yanı sına hamur işlerinde süsleme amaçlı da kullanılabiliyor.


 
Etiketler: Pasta ve Kekler Lezzet Katan Kuru Meyveler
Ağustos 05, 2020
Listeye dön