Geleneksel Kuruyemiş ve Baharat Satışları

Geleneksel Kuruyemiş ve Baharat Satışları

Geleneksel Kuruyemiş ve Baharat Satışları

Web sitesi 4 yıllık perakende satış geçmişi olan Halktan firmasının ürünlerini online pazarda da satışa sunmak amacıyla açmış oldukları bir sayfadır. Bu sayfada farklı yörelerin geleneksel kuruyemişleri ve baharatları satışa sunulmaktadır. Müşterilerini en değerlileri olarak gören firma kaliteli ve sağlıklı ürünleriyle müşterilerinin memnuniyetini kazanmayı amaçlayarak site üzerinden ürünlerini müşterilerine sunuyor.

Web Sitesinde Satışa Sunulan Ürün Çeşitleri

Yaklaşık olarak 45 şubeyle müşterilerine ulaşan firmanın açmış olduğu web sayfasında farklı türlerde ürünler yer alıyor. Bu ürünler kuruyemişler, baharatlar, şekerlemeler, kuru meyveler, yöresel tatlılar, kahveler, lokumlar ve kokteyl ürünler oluyor. Bu ürünler web sitesinde ayrı bölümler halinde hazırlandığı için satın almak isteyen kişiler bu bölümlerde inceleme yaparak ihtiyaç duydukları ürünleri satın alabiliyorlar.

Yemek Ve Hamur İşlerine Lezzet Veren Baharatlar

Halktanpazar web sayfası üzerinde firmanın satışa sunduğu ürünler arasında baharatlar bulunuyor. Bu baharatlar yemek ve hamur işlerine lezzet katarak kişilerin damaklarını şenlendiriyor. 

Sayfada satışta olan baharat çeşitleri şunlar oluyor;

 • Yenibahar
 • Zerdeçal
 • Toz Biber
 • İsot
 • Susam
 • Hindistan Cevizi
 • Kakao
 • Nane
 • Zencefil
 • Kekik
 • Pul Biber
 • Mavi Haşhaş

Satışta olan bu ürünlerden almak isteyenler fiyat bilgileri yanı sıra baharatların ne amaçla kullanılabileceklerini, besin değerlerini ve faydalarını öğrenebiliyorlar.

TV Keyfini Tamamlayan Kuruyemişler

Web sitesi üzerinde yer alan ürünler arasında kuruyemişler de bulunuyor. Bu yemişler tv keyiflerinin tamamlayıcısı oluyorlar. Özellikle ailenin bir araya geldiği akşam saatlerinde kuruyemişler ve TV keyfiyle eğlenceli vakitler geçirilebiliyor. Bunun için web sitesinde kuruyemiş bölümü yer alıyor. Firmanın satışa sunduğu kuruyemişler arasında ise şunlar bulunuyor; Antep fıstığı, kabak çekirdeği, Siirt fıstığı, leblebi, badem, ay çekirdeği, soslu mısır, fındık, kaju, ceviz ve fıstıktır. Bu kuruyemişleri firma 500 gr, 1000 gr ve 5 kg gibi paketler halinde satışa sunuyor. Bu sayede kişiler tüketecekleri miktarda kuruyemişin siparişini verebiliyorlar.

Çocukların Vazgeçilmezi Olan Şekerlemeler

Çocukların tüketmekten vazgeçemediği yiyecekler arasında rengarenk şekerlemeler bulunuyor. Bu ürünler firma tarafından web sitesinde satışa sunuluyor. Bu sayede aileler çocukları için bu şekerlemeleri satın alabiliyorlar. Bu şekerler normal tüketimin yanı sıra pastalar ve kurabiyelerde de süsleme amacıyla kullanılabiliyor. Firmanın şekerleme ürünleri arasında badem şekeri, meyveli fildişi, jelibon, jöle şeker ve şeker kayısı çekirdekli gibi ürünlerdir.

Bağışıklığı Güçlendiren Kuru Meyveler

Halktan firmasının ürünleri arasında bağışıklığı güçlendiren kuru meyveler yer alıyor. Bu meyveler kişilere meyve tüketme alışkanlığı kazandırırken aynı zamanda kişilerin meyveler sayesinde vitamin almasını ve sağlıklı beslenmesini sağlıyor. Ayrıca bu kuru meyveler yemeklerde ve pastalarda kullanılabiliyor. Ayrıca bu meyveler kullanılarak meyve suları hazırlanabiliyorlar. Firmanın satışta olan kuru meyveleri ise kuru incir, kuru kayısı, dut kurusu, erik kurusu, hurma, kuru üzüm ve kayısı oluyor.


 
Etiketler: Geleneksel Kuruyemiş ve Baharat Satışları
Ağustos 05, 2020
Listeye dön